Провал на Львівській через прорив колектора

Черговий провал на Львівській вулиці, як і попередні, утворився через прорив каналізаційного колектора. Про це на апаратній нараді в Одеській міськраді повідомив заступник директора «Інфоксводоканал» Олег Клепацький. За його словами, щоб вирішити проблему провалів в Одесі остаточно, необхідно замінити ділянку труби від вулиці Довгої до Радісного провулка. Так, співробітники підприємства вже приступили до ліквідації провалу і найближчим часом усунуть його. Це вже не перша яма на Львівській. Западини з’являлися там і в жовтні 2017 року, і в липні 2018. В останній раз, усунення поломки затягнулося на 4 дні. Тоді чиновники заявляли, що труби на цій ділянці були бракованими. Зазначимо, що наразі до 14 серпня через провал на Львівській змінено маршрути рейсового автобусу № 185.

«Зелентрест» приписав повернути дерева

До 15 листопада власники магазину «Два кроки» за адресою Канатна, 42 мають висадити нові дерева замість незаконно зрубаних. Про це на апаратній нараді в мерії повідомила виконуюча обов’язки директора департаменту екології Валентина Дацюк. За її словами, тут росли три акації. У квітні їх незаконно зрубали, але хто це зробив, співробітники департаменту екології не змогли визначити. У свою чергу, голова Приморської райадміністрації Марат Корольов розповів, що за цією адресою були оформлені документи на паркувальний майданчик. Скандал навколо цієї території виник на початку липня. Одесити помітили, що біля супермаркету роблять паркування для автомобілів, не дотримуючись прав пішоходів. Власники магазину повернули все назад, за винятком дерев.

Рейди по Дерибасівській проводять таємно і на регулярній основі

У мерії з’ясували причину невдалої боротьби зі стихійною торгівлею на головній вулиці міста. Як повідомив у ході апаратної наради міський голова Геннадій Труханов, тепер рейди по Дерибасівській проводять таємно і на регулярній основі. Також глава Приморської райадміністрації Марат Корольов зазначив, що активна торгівля починається з 21:00 і триває до 2-3 годин ночі. За три рейди минулого тижня демонтували близько 50 елементів вуличної торгівлі.  Виконуючий обов’язки заступника начальника управління розвитку споживчого ринку Сергій Дубенко зазначив, що вилучені елементи знаходяться на штрафмайданчику. Власники їх можуть забрати, оплативши штраф і пред’явивши документи. Але, як каже Дубенко, в 99% випадків у людей документів немає.

Курбан-байрам — одне з найважливіших свят ісламу

Одну з найбільших мусульманських подій року — Курбан-байрам — відзначають з 11 по 15 серпня. Вона знаменує собою закінчення хаджу — щорічного паломництва в Мекку. Згідно ісламу, здійснити хадж хоча б раз у житті повинен кожен віруючий. У всіх мечетях і мусульманських громадах, в Одесі також, в цей день проходять святкові спільні молитви.

Комментарии закрыты