29-го вересня Одеса зустріла Первосвятителя

У рамках святкування 195-річчя заснування Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря і 25-річчя прославлення в лику святих преподобного Кукші Одеського, — відбувся Первосвятительський візит до Одеси Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія. 29-го вересня Блаженніший Владика у співслужінні митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела звершив святкову Божественну літургію в соборному храмі Свято-Успенської обителі та освятив храм на честь блаженної Матрони.

Програма «теплих кредитів» у дії

За рік «теплі кредити» за міською програмою отримали 3500 одеських сімей. Про це на апаратній нараді в мерії 30 вересня звітував директор департаменту економічного розвитку Одеської міськради Сергій Тетюхін.

Відбувся четвертий фестиваль тварин з притулків

Тварини з притулків нічим не гірші за породистих, — стверджують організатори Четвертого благодійного фестивалю Home me Fest, що пройшов в нашому місті цими вихідними. Учасниками заходу стали близько 300 чотирилапих, з якими одесити знайомилися та гралися, а щасливчикам випала можливість поїхати в новий дім.

Комментарии закрыты