Скільки треба депутатів в Раді?

Кількість депутатів скоротять до 300, а Конституцію України очікують зміни. Про це  повідомив представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук. A ще, зокрема, політсилою «Слуга народу» планується вжити заходи стосовно прогульників та кнопкодавців — аж до втрати мандату. І регулюватися це повинно основним законом України. Що думають одесити  про зміни в Конституції та про те, чи варто скорочувати кількість нардепів, дізнавалася наша кореспондентка.

В Одесі відзначили день народження Великого Каменяра

27 серпня в Одеській центральній міській бібліотеці ім. Івана Франка відбулися читання з нагоди 163-ї річниці від дня народження великого українського письменника, чиє ім’я власне і носить бібліотека. Усі поціновувачі творчості Івана Яковича мали змогу ознайомитися з біографією митця, висловлюваннями відомих людей про нього, почути пісні на вірші поета та продекламувати свої улюблені твори автора. Насолоджувалась митецькою спадщиною Великого Каменяра і наша знімальна група.

Загальноміський православний суботник в Успенській обителі

24 серпня у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі відбувся загальноміський православний суботник. Духовенство Одеської єпархії, Одеська обласна Рада Миру, Молодіжний відділ єпархії, а також прихожани храмів міста приєдналися до акції і підготували обитель до престольного свята — Успіння Пресвятої Богородиці.

Комментарии закрыты