Зрада або шлях до примирення за «формулою Штайнмайєра»?

Зрада або шлях до примирення? Представники української опозиції називають «формулу Штайнмайєра» кроком до капітуляції і звинувачують владу в неприпустимих поступках Кремлю. Ватажки невизнаних республік назвали погодження «формули» величезним успіхом. Угода передбачає, після проведення на непідконтрольних наразі Україні територіях виборів, легітимність яких мають підтвердити спостерігачі ОБСЄ, — закріплення постійного особливого статусу цих територій. Згода України викликала протести по всій країні, противники називають запропонований сценарій «капітуляцією України перед Росією». Чи згодні одесити з таким висловленням та їх думка з цього приводу — у сюжеті.

Рада розблокувала підписання двох законопроєктів щодо детінізації бізнесу

Верховна Рада розблокувала підписання законопроєктів 1053-1 та 1073, які передбачають детінізацію бізнесу шляхом введення електронних чеків та так званого «кешбеку» (тобто компенсації) для споживачів у разі виявлення порушень при розрахунках товарів і послуг вартістю понад 850 грн. 3 жовтня більшість парламентарів не підтримали постанови про скасування цих двох законопроектів. Їх ініціювали представники опозиційних партій через порушення регламенту при голосуванні за них, а також через незгоду із суттю законів. Постанови про скасування більшість не підтримала, таким чином спікер Дмитро Разумков може схвалити закони та відправити їх на підпис президенту.

Сліпий собака на ім’я Сем

Сліпий собака постійно знаходиться у зоні підвищеного ризику. Машини, бордюри, відкриті люки — небезпека скрізь. На жаль, наразі для таких тварин не вигадали ані білу тростину, ані чарівні окуляри. Уся надія лише — на  людину — кращого друга, який стане своєрідними очами такого песика. Проте іноді друг це мрія, і так можна сказати про чотирилапого героя нашого сюжету. Дивимось далі

Комментарии закрыты