За період конфлікту на Донбасі загинуло 3339 цивільних осіб — ООН

Усього за період конфлікту на Донбасі загинуло 3339 цивільних осіб.  Про це повідомила на пресконференції 17 вересня голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер, презентуючи нову доповідь, яка охоплює період з 16 травня по 15 серпня 2019 року.  За словами представниці ООН, діяльність моніторингової місії на територіях так званих ДНР і ЛНР вже більше як рік сильно обмежена. Окупаційна влада продовжує відмовляти правозахисникам у доступі до місць перебування під вартою затриманих осіб.

Одесити про якість комунальних послуг

Одесити згодні з тим, що проблеми, які виникають у сфері комунальних послуг, надзвичайно важливі й актуальні для соціуму. Адже вони безпосередньо впливають на життєдіяльність міста та рівень життя містян. За минулий рік 25% звернень одеситів до Єдиного міського центру звернень складали саме вимоги навести порядок у сфері комунального господарства, електрики, опалення, газопостачання. Ми опитали мешканців нашого міста, як вони сьогодні оцінюють надання цих послуг. Поки тепло, то й не погано.

Гра мільйонів у тисячах експонатів

Цього року 10 років виповнилось Музею футболу, який існує в однойменному сквері на проспекті Небесної сотні. Все почалось із любові до гри мільйонів окремих людей, їх відданості цьому виду спорту та завзятості. Позаду роки роботи, пошуків та збору експонатів, приміщення та навіть відновлення після жахливої пожежі. Попереду — подальший розвиток. Адже в Одесі футбол люблять всі, грають у нього усюди, а відтак вписують і свої сторінки в загальну історію.  Про це розповіли нашим кореспондентам у стінах музею.

Комментарии закрыты