Рада ухвалила новий склад ЦВК
Верховна Рада призначила членів Центральної виборчої комісії за поданням президента Володимира Зеленького. Ухвалення рішення відбувалось шляхом голосування в алфавітному порядку за кожного кандидата окремо. На початку якого виступив представник президента в парламенті, перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

В Одесі викрили сутенерку

В Одесі викрили місцеву жительку, підозрювану в сутенерстві.сту 28-річна одеситка підшукувала жінок легкої поведінки, «рекламувала» їх серед обмеженого кола VIP-клієнтів та забезпечувала зустрічі в орендованій квартирі чи готельних номерах. Аби уникнути відповідальності, охочих скористатися послугами так званих «елітних» секс-працівниць сутенерка підшукувала виключно за рекомендацією. Послуги вона оцінювала у 400 доларів за годину, 50 % з яких забирала собі.

Франкові читання
Напередодні прем’єри фільму режисера Ахтема Сеітаблаєва «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті видатного українського письменника Івана Франка  “Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді” разом із учнями та студентами регіону провів “Франкові читання». Згадували найкращі вірші письменника і наші кореспонденти.

Операція в клініці Святої Катерини
Біль і скованість в суглобах, обмеження при ходьбі, втрата можливості рухатися через травми або захворювання суглобів — ці проблеми, які часто виникають у сучасної людини. Їх можна вирішити за допомогою заміни зруйнованого суглоба на штучний. Поділитися своїми унікальними методиками до Одеси з Анкари приїхав провідний ортопед-травматолог доктор Халіль Догоруел. Подробиці далі в сюжеті.

Комментарии закрыты