Благодійний ярмарок за підтримки»Laura Ashley»

Домашнє печиво в обмін на друга. Саме під таким гаслом 21 вересня пройшов благодійний ярмарок для тварин «Добрим бути затишно». Головна місія цього заходу — підвищити рівень гуманного та етичного ставлення до тварин, а також зібрати кошти на їх утримання. Ярмарок відбувся за підтримки бутіку культового британського бренду «Laura Ashley».

Бюджет Одеси презентують в жовтні

Бюджет Одеси на 2020 рік презентують в жовтні — набагато раніше, ніж звичайно. Про це на апаратній нараді в мерії повідомила директор департаменту фінансів Світлана Бедрега. За її словами, стрімкі бюджетні процеси, що почалися в Києві, вимагають від регіонів не менш стрімких дій. Проект бюджету розглянуть в жовтні на засіданні виконавчого комітету також і для того, щоб залишити час на обговорення з громадськістю.

Ремонт покрівлі на Варненській розглянуть наступного року

В ході комісійного обстеження покрівлі будинку за адресою Варненська,14/3 вирішено включити питання її ремонту вже на наступний рік через брак коштів. Про це стало відомо в ході апаратного засідання Одеської міської ради 23 вересня. Додаткове виділення з бюджету близько 400 тисяч гривень неможливе — депутати радять жителям провести консолідовану роботу ОСББ.

Нахалбуд без власника

Представникам Державного архітектурно-будівельного контролю не вдалося демонтувати незаконно встановлений об’єкт за адресою проспект Небесної Сотні,21 через відсутність власника будівлі. Про це в ході апаратної наради 23 вересня повідомив заступник начальника управління ДАБК. Черговий нахалбуд виріс за одну ніч 7 вересня в санітарній зоні автозаправки поруч з будкою, яку в липні встановили теж без відповідних документів. Обидві споруди наразі продовжують стояти на своїх місцях.

Четверта книга про подорожі Аркадія Рибака

У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація четвертої книги журналіста Аркадія Рибака з серії нотаток про численні подорожі світом. Минулого року був виданий тритомник розповідей про 35 європейських країн – «Чи добре там, де нас немає? Моя Європа від А до Ю». 4-й том присвячений загадковій Південно-Західній Азії. Перегортали сторінки нового видання наші кореспонденти.

Комментарии закрыты