Благодійний ярмарок за підтримки»Laura Ashley»

Домашнє печиво в обмін на друга. Саме під таким гаслом 21 вересня пройшов благодійний ярмарок для тварин «Добрим бути затишно». Головна місія цього заходу — підвищити рівень гуманного та етичного ставлення до тварин, а також зібрати кошти на їх утримання. Ярмарок відбувся за підтримки бутіку культового британського бренду «Laura Ashley».

В Одесі проходять безкоштовні тренування для собак

Сидіти, лежати, поруч — будь-який вихований песик знає ці команди. Дресирування тварин вкрай важливе, — стверджують кінологи,  адже насамперед це безпека та комфорт оточуючих. Однак інколи господарі не можуть впоратися з вихованням  кращого друга, не вистачає терпіння, часу, характеру. Не біда, у нашому місті кожної суботи проходять тренування для собак, вони безкоштовні та доступні усім охочим. Якщо ви досі нічого про це не чули, то дивіться наш сюжет.

Четверта книга про подорожі Аркадія Рибака

У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація четвертої книги журналіста Аркадія Рибака з серії нотаток про численні подорожі світом. Минулого року був виданий тритомник розповідей про 35 європейських країн – «Чи добре там, де нас немає? Моя Європа від А до Ю». 4-й том присвячений загадковій Південно-Західній Азії. Перегортали сторінки нового видання наші кореспонденти.

Комментарии закрыты