Відкрилась виставка сучасного мистецтва «З видом на море»

Музей західного та східного мистецтва представляє виставковий проект сучасного мистецтва «З видом на море». Це погляд українських художників, які живуть в Австрії, на своє відчуття домівки та коріння. Семеро майстрів з Відня намагалися відобразити розбіжності між гостинністю і закритими суспільствами, а також вказати на критичні аспекти, пов’язані з ними, такі як націоналізм, батьківщина, безпритульність. На відкритті відбувся перформанс Урсули Марії Пробст «Приходьте до мого дому».

У клубі «Брати» зустрілись титуловані чемпіони та майбутні переможці

Розвиток боксу в Одеській області щодня тільки набирає обертів. 17 серпня вже у відомому клубі “Брати” зібралися і титуловані чемпіони, і маленькі майбутні переможці. Приводів одразу два: президент Федерації боксу Одеської області Халід Мусаєв урочисто нагородив призерів чемпіонату Європи з боксу серед школярів, а також до клубу для дружньої матчевої зустрічі завітали спортсмени з Молдови.

Тіла не всіх загиблих у «Токіо Стар» ідентифіковані

17 серпня пожежа в готелі «Токіо Стар» забрала життя 9 осіб, серед яких одна дитина. Наразі ідентифіковані тіла п’ятьох загиблих. Про це стало відомо в ході апаратної наради Одеської міськради.

Комментарии закрыты