150 осіб загинули в Індії в результаті зливи

У результаті погодних умов в Індії загинули вже близько 150 осіб. Відзначається, що сильні зливи не вщухають там більше тижня, затоплені десятки міст і селищ на півдні і заході країни. Більше 360 тисяч людей змушені були покинути свої будинки і перебратися в тимчасові притулки. Евакуація триває, але влада попереджає, що в деяких районах через загрозу шторму рятувальні роботи можуть бути тимчасово припинені.

Четвертий день тривають протести в міжнародному аеропорту Гонконгу

Міжнародний аеропорт Гонконгу скасував всі вильоти через акції протесту, які тривають в головному терміналі вже четвертий день. За даними поліції, в аеропорту зібралися до п’яти тисяч демонстрантів. Їх акція в залах прильоту та відльоту почалася ще в п’ятницю, її планувалося завершити до початку тижня, проте протест, навпаки, набрав сили. За повідомленнями, люди обурені реакцією поліції на мітинги в минулі вихідні, зокрема, епізодом з пострілом в око демонстранту з травматичної зброї. Представники аеропорту, в свою чергу, заявили, що протести «серйозно порушили діяльність» об’єкта. В адміністрації аеропорту пояснили, що скасовані всі рейси, на які ще не почалася реєстрація. Літакам, які знаходяться на шляху до Гонконгу, дозволять приземлитися.

Пустуючі автозаправки. В Португалії безстроковий страйк перевізників пального

У Португалії розпочався безстроковий страйк перевізників пального, внаслідок чого в Лісабоні і багатьох містах країни автозаправки пустують. На веб-сайті, який збирає звіти водіїв, говориться про те, що майже 15% з трьох тисяч автозаправок в країні вже частково або повністю розпродали паливо. Запобігти енергетичній кризі сподівається влада Португалії. Щоб страйк не торкнувся роботи шкіл, лікарень і аеропортів, влада готова піти на всі можливі правові заходи, заявив прем’єр-міністр Антоніу Кошта. Ігнорування вимог громадян — серйозне правопорушення, підкреслив португальський прем’єр.

Ізраїльський Нешер та Одеса затоваришували

Нешер — місто в Хайфському окрузі Ізраїлю, що розташоване в мальовничій горбистій місцевості на горі Кармель. 12 серпня до Одеси завітала делегація з Нешера для зустрічі з представниками місцевої влади та громадської організації «Багатодітні родини». Говорили зокрема про важливість культурного обміну саме між маленькими жителями двох міст.

Чемпіонат з пляжної боротьби відбувся в Одесі

У нашому місті пройшов третій раунд Міжнародних змагань «Beach Wrestling World Series», а також відкриття Чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. В Україні змагання з цього виду спорту такого рівня проходять вперше, а учасниками є представники близько 17 країн світу. Слідкувала з подіями на піску і наша кореспондентка.

Комментарии закрыты