Нова тактика мітингів у Гонконгу

У Гонконгу поновилися антиурядові акції протесту, демонстранти збираються в торгових центрах. Як повідомляють місцеві ЗМІ, тисячі протестувальників вимагають розслідувати факти застосування сили з боку правоохоронців на попередніх демонстраціях. Зазначається, що маніфестанти обрали торгові центри для проведення акцій тому, що, на їх думку, в поліції не буде причин розганяти протест, адже учасники нічого не порушують. Раніше повідомлялося, що у Гонконзі демонстранти призупинили акції через річницю теракту, який стався 11 вересня 2001 року в Сполучених Штатах Америки.

ЄС дасть кошти для біженців з Венесуели

Європейський союз надасть фінансову допомогу Колумбії для тисяч біженців з Венесуели, які покидають свою країну через серйозну економічну і політичну кризу. Про це повідомила верховний представник ЄС із зовнішньої політики Федеріка Могеріні на зустрічі з президентом Колумбії Іваном Дуке. «Я рада повідомити про новий пакет допомоги в розмірі 30 мільйонів євро. Ці гроші підуть на встановлення особи мігрантів і їх соціально-економічну інтеграцію. Колумбія не може впоратися самотужки. Міжнародна підтримка необхідна, і Європейський союз готовий допомагати. На подолання цієї гуманітарної кризи коштів майже не виділяється, хоча при цьому вона, можливо, одна з найбільших в світі», — заявила Могеріні. Вона назвала дії колумбійського уряду «прикладом для регіону і всього світу». Загалом за останні два роки внаслідок погіршення соціально-економічної, політичної та безпекової ситуації у Венесуелі свої домівки мусили полишити понад 4 мільйони людей.

Меморіалізація місць масових убивств євреїв

Захисту і меморіалізації місць масових убивств євреїв України присвячений міжнародний проект «Захистимо пам’ять». Вчені Українського центру вивчення історії Голокосту презентували його 12-го вересня для ЗМІ.

Закони приймаються надто швидко?

Нова Верховна Рада демонструє завидний темп роботи. За короткий термін парламент прийняв ряд найважливіших для України законів. І депутати не збираються зупинятися. Чи погоджуються одесити з тим, що закони приймаються надто швидко, чи навпаки, це є свідченням готовності парламентарів плідно працювати? Наша знімальна група вирішила найти відповідь на ці питання.

Комментарии закрыты