Допомога вимушеним переселенцям. Реформа медицини. Триста автівок — в зону АТО. Це флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Гуманітарна допомога

У храмі на честь ікони Божої Матері «Достойно есть» в черговий раз гуманітарну допомогу від Одеської єпархії отримали люди, які її вкрай потребують. 98 вимушених переселенців: всі з різними історіями, але з однаковими проблемами. Опинившись далеко від дому, вони не залишилися на самоті. Розуміючи всю складність ситуації, в якій опинилися наші співгромадяни, Одеська єпархія регулярно надає руку допомоги тим, хто її потребує.

Реформа медицини

Перші кроки медичної реформи в Одеській області презентували сьогодні представники облдержадмінітсраціі та благодійного фонду «Пацієнти України». Вперше до цього процесу будуть залучені представники громадських організацій, а сам процес стане максимально прозорим. На сьогоднішній прес-конференції представники обласного керівництва та громадськість підписали відповідний меморандум.

300 автівок — в зону АТО

В Одесі придумали, куди відправити автомобілі зі штрафмайданчиків. Одеська ДАІ готова відправити на Донбас три сотні авто із міських штрафмайданчиків. Таке рішення, ясна річ, не дуже сподобається автовласникам заарештованих автівок. Але реальність говорить про те, що господарі в поодиноких випадках забирають свої автомобілі зі штрафмайданчиків. Справа в тому, що за час їх перебування там, набігає така сума, що багатьом простіше купити новий автомобіль, ніж оплачувати утримання заарештованого. З невикупленими автомобілями раніше розбирались стандартно — їх просто пускали з молотка. Нині упевнені, що кращим варіантом буде перебування цих автівок у розпорядженні бійців АТО.

Парад колясок в Одесі

1-го вересня в Одесі пройде 4-й парад колясок. Традиційно, організатори не розкривають всіх секретів. Як будуть декорувати дитячий транспорт, і які призи отримають власники найстильнішої коляски, поки не відомо. Кажуть тільки, що все буде оформлено в стилі ретро-авто, а тема фестивалю «Одеса — інтернаціональне місто». Ще однією особливістю цього фестивалю стане участь татусів. Правда, вони будуть не з колясками, а з дитячими електромобілями з пультом дистанційного керування.  Для того, щоб стати учасником, достатньо попередньо зареєструватися на сайті організаторів. Збір учасників розпочнеться о 15:00 біля колонади Воронцовського палацу.

Це вся інформація, про яку ми встигли розповісти. Більше — дивіться у вечірньому випуску, о 20.30. А я  прощаюся з вами до завтра. Нехай щастить.

Комментарии закрыты