Пасхальне богослужіння в Преображенському соборі

Свято Світлого Христова Воскресіння Пасхи Господньої — це наріжний камінь літургійного та духовного життя християнської Церкви. У цьому році свято Святої Пасхи Господньої випало на 28-е квітня. Святкове великоднє богослужіння відбувалося в усіх храмах Одеської єпархії Української Православної Церкви. У Спасо-Преображенському кафедральному соборі Одеси богослужіння очолив правлячий архієрей Одеської єпархії Високопреосвященніший митрополит Агафангел у співслужінні кліриків собору і міського духовенства.

Зеленський повертається в Україну

Володимир Зеленський завершив відпочинок в турецькому місті Бодрум та у понеділок повернувся в Україну регулярним рейсом авіакомпанії Turkish Airlines. «Домовлялись бути відкритими. Так ось. Вилітаємо до Туреччини. Відвожу дітей на щорічний фестиваль «Весело». А сам за 2 дні назад. За 4 місяці … перші вихідні. Всім бажаю тепла, здоров`я і нормального відпочинку», — написав політик в фейсбуці перед відльотом з України 3 дні тому.

Розпуск Верховної Ради: «за» чи «проти» одесити

Чи бути достроковому розпуску Верховної Ради? На це питання досі немає остаточної відповіді, проте команда майбутнього Президента України та сам переможець виборів Володимир Зеленський про це неодноразово заявляли. Та чи підтримують такі ініціативи мешканці країни, та одесити зокрема? «За» чи «проти» вони, дізнавалася наша знімальна група на вулицях міста.

Митрополит Агафангел вручив незаможнім родинам великодні подарунки

Велика Субота — так називається у християнстві останній день перед Пасхою. До богослужіння залишаються лічені години. Та за вже сталою традицією Владика Агафангел приїздить до Свято-Олексіїївського храму — туди, де розташований Гуманітарний центр Одеської єпархії, — та особисто від себе, також від імені усіх православних одеситів та особливо тих, хто підтримує соціальну діяльність церкви, вітає із Пасхою Христовою людей, які зазвичай отримують соціальну підтримку від єпархії.

Комментарии закрыты