Фінансова допомога від ЄС. СБУ без очільника. «Кармен» в Одесі! Це флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Верховна Рада ратифікувала меморандум, за яким Україна отримає фінансову допомогу від Євросоюзу в сумі до 1,8 млрд євро. За закон про ратифікацію меморандуму проголосували 310 народних депутатів. Згідно з текстом документа, макрофінансова допомога може бути надана Україні трьома траншами по 600 млн євро кожен. Термін погашення кредиту — не більше 15 років. Ратифікація меморандуму і кредитної угоди дає можливість Україні залучити додаткові фінансові ресурси Європейського Союзу, необхідні для підтримки стабільності фінансово-економічної системи.

СБУ без очільника

СБУ без очільника. Верховна Рада звільнила Валентина Наливайченка з посади голови Служби безпеки України. За ухвалення проекту постанови проголосували 248 депутатів. Вслід за ним пішов з посади радника голови СБУ Маркіян Лубківський.

133 мільйони військового збору

Протягом січня-травня 2015-го платники Одеської області направили в бюджет країни понад 133 мільйони гривень військового збору. Про це сьогодні повідомили в прес-службі Головного управління державної фіскальної служби в Одеській області. У тому числі за травень поточного року платниками податків області перераховано понад 27 мільйонів гривень збору, що на 16% перевищило індикативний показник.

Купатися в лиманах не рекомендують

В Одеській області немає жодного офіційного пляжу на річках і лиманах, тому складно говорити про їхню безпеку. Про це стало відомо в ході прес-конференції представників Держсанепідемслужби в Одеській області. Єдиний річковий пляж у Вилково закритий, тому що не відповідає нормам. Фахівці також нагадали, що нещодавно в річці Дністер зафіксували наявність збудників гепатиту А. Це ніяк не позначається на якості питної води в кранах одеситів, але при купанні у водоймі потрібно це мати на увазі. Стан морських пляжів міста, за даними Держсанепідемслужби відповідає нормам.

Великий футбол повертається в Одесу

Поєдинок між чемпіоном і володарем Кубка України — київським «Динамо» — і віце-чемпіоном країни — донецьким «Шахтарем» — пройде в Одесі. На Загальних зборах Прем’єр-ліги було прийнято рішення провести зустріч саме на одеському стадіоні «Чорноморець». Стартовий поєдинок сезону буде проведено 14 липня, а номінальним господарем матчу стане київське «Динамо». Нагадаємо це перше повернення великого футболу в Одесу за останні сім місяців.

«Кармен» в Одесі

Напередодні дива. Так можна назвати підготовку до прем’єри опери Жоржа Бізе «Кармен» на сцені одеського національного академічного театру опери та балету. Оперу в 4-х діях, тривалістю в три з половиною години готують народний артист Республіки Молдова, музичний керівник і диригент — Олександру Самоїле, народний артист республіки Татарстан, режисер-постановник Георгій Ковтун та художній керівник — Борис Блох. Чим будуть дивувати одеського глядача, розкажуть наші кореспонденти.

Наразі це все, що ми встигли підготувати. Більше інформації чекайте у наступному випуску. Зустрінемось о 18-й.

Комментарии закрыты