Україна та ОАЕ домовилися про безвізовий режим

За результатами переговорів Президента України та прем’єр-міністра Об’єднаних Арабських Еміратів домовлено про безвізовий режим між двома державами. Про це інформує прес-служба глави Української держави. «Було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України та урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про скасування візових вимог. Це добра новина для українських туристів. Лише минулого року ОАЕ відвідало понад 112 тисяч українців», — йдеться у повідомленні за підсумками. Також було підписано Угоду про співробітництво у сфері культури між Кабінетом міністрів України та урядом Об’єднаних Арабських Еміратів. «Підписання документа сприятиме розвитку співробітництва в усіх сферах культури та мистецтва, обміну інформацією про заходи, спрямовані на захист та збереження національної культурної спадщини, а також популяризації національних культур України та ОАЕ», — зазначили у прес-службі Президента. Крім того, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Космічним агентством ОАЕ у сфері дослідження космосу. Документ передбачає розвиток взаємного промислового, наукового і технічного обміну в сфері дослідження космічного простору.

Санаторій «Ластівка»: в мерії коментують можливе закриття

Можливе закриття єдиного в місті дитячого протитуберкульозного санаторію «Ластівка» прокоментували в мерії. Нагадаємо, що санаторій закривають на тимчасовий ремонт, але працівники побоюються, що ласий шматок землі в 4 гектари на Дачі Ковалевського, використають як місце для будування «котеджного містечка», а сам оздоровчий комплекс закриють назавжди. За більше ніж 60 років своєї праці «Ластівка» приймала дітей хворих на туберкульоз, або дітей, чиї батьки є носіями важкої хвороби. Як кажуть самі працівники, якщо одеська «Ластівка» назавжди припинить свій політ, це обернеться справжньою трагедією для дітей з малозабезпечених сімей або інтернатів. Також слід пам’ятати і про статистику — кожного року хворих на туберкульоз українців стає на 30 тисяч більше. Як розказав журналістам голова департаменту охорони здоров’я Євген Григор’єв, поки що «Ластівку» закрили тимчасово, до з’ясування ситуації з приводу того чи безпечно перебувати в санаторії.

Обережно, грип: Одеса готується до сезону хвороби

Обережно, грип! В мерії розповіли про те, як Одеса готується до сезону хвороби. Окрім того, що в холодну пору року треба краще підтримувати імунітет, директор департаменту охорони здоров’я Євген Григор’єв нагадав, яку краще використовувати вакцину і які заходи запланували у міській раді на цей сезон.

Мирна акція проти новобудов на території університету

Невеликий клаптик землі, декілька десятків дерев і великий будівельний майданчик — це все, що залишилося від університетського метроному та парку. 2 листопада, у четвер, пройшла мирна акція проти будівель компанії «Cтікону» на території Одеського національного університету імені Мечникова. Активісти відстоювали свою думку біля будинків Стікону і протестували проти розширення житлових комплексів на території університету та інших громадських ділянках. За їх словами, будівництво житлових комплексів продовжується на протязі 10 років незаконно, тому що ніде немає підтверджуючих документів. Вони вимагають притягнути до відповідальності ректора Одеського національного університету.

Відкриття стадіону: завжди ти будеш молодим, «Динамо»

В Одесі 1 листопада відбулось урочисте відкриття легкоатлетичного стадіону «Динамо», реконструйованого з використанням сучасних технологій і матеріалів. Захід був приурочений до 93-ої річниці заснування Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Завдяки ініціативі керівництва товариства наше місто та всі українські легкоатлети отримали сучасну базу підготовки для олімпійців. З нових бігових доріжок репортаж нашого кореспондента.

Комментарии закрыты