День захисту дітей свято в Lawn Tennis Club

В Лаун Тенис Клаб святкують День Захисту Дітей. Маленькі тенісисти влаштували показовий урок і поділилися своїми мріями з нашою знімальною групою. Про те, як важливо любити спорт з дитинства і бути сильним з маленького віку — далі в сюжеті.

Паризька кліматична угода: Трамп оголосив про вихід США

США виходять з Паризької угоди по клімату. Відповідна заява президента Дональда Трампа опублікована на сторінці Білого Дому у Фейсбук. За словами Трампа, угода не вигідна для США. Так при виконанні всіх її положеннь  до 2025 року Сполучені Штати могли втратити 2,7 млн робочих місць.  Президент США заявив, що держава припиняє виконувати всі «необов’язкові» пункти Паризької угоди по клімату вже з 1 червня. І пообіцяв провести нові переговори, щоб угода стала справедливою для американців. Світові лідери, зокрема, Ангела Меркель, вже висловили жаль з приводу цього рішення. А Ілон Маск пообіцяв, що вийде з усіх Рад при Президентові США у разі, якщо рішення при вихід з Паризької угоди буде прийнято.

Безвіз: дипломати допомагатимуть на кордоні

Українські дипломати допомагатимуть жителям країни в перший день безвізу в європейських аеропортах. Зокрема, в Німеччині. У разі виникнення проблем при перетині кордону вони обіцяють надати будь-яку допомогу. Зокрема, вітчизняні дипломати забезпечать оперативні контакти з німецькими прикордонниками для швидкого реагування на можливі проблеми. Виїзди дипломатів заплановані на літовища Мюнхена, Дюссельдорфа та Кельна. Нагадаємо, рішення про скасування віз для українців, які подорожують з біометричними паспортами , 22 травня було опубліковано в офіційному журналі ЄС, а вже з опівночі 11 червня безвіз набуде чинності.

Будинок творчості у Київському районі

У Київському районі побудують новий будинок творчості. Про це заявив мер Одеси Геннадій Труханов 2 червня, під час ознайомлення з планом робіт. Будівницво почнеться вже на початку 2018 року.

Яскраве 1 червня — вечірній концерт на Дерибасівській

Дійсно грандіозне святкування Дня Захисту Дітей 1 червня, завершилося концертом на вулиці Дерибасівській. У заході брали участь артисти з продюсерського центру Star Time і той, кого юні одесити чекали, напевно, весь день — знаменитий на всю Україну Монатік. 1 червня — День про дітей і для дітей, пройшов в Одесі так, як не міг очікувати ніхто, а кількість заходів дозволила кожному знайти розвагу до смаку. У святковому концерті ввечері взяв участь і мер Одеси Геннадій Труханов, який привітав маленьких одеситів, тих, хто зробить наше місто ще кращим в майбутньому.

Увечері першого дня літа, весь центр міста був заповнений веселими і щасливими дітьми. Сьогодні міська влада докладає всіх зусиль для того, щоб маленькі одесити відчували турботу, увагу і росли в хороших умовах. 21 століття дає все більше можливостей для розвитку, все більше професій, в яких зможуть знайти і реалізувати себе діти, з’являється з кожним днем. Можливості дає і те, що вони ростуть в Одесі, в знаменитому місті біля Чорного Моря, носячи горде ім’я — справжніх одеситів. Діти — головний пріоритет і те, у що варто вкладатися найбільше. Діти — це той, найголовніший ресурс і найпотужніша сила, здатна призводити до змін, будувати, створювати нове і робити нашу з вами Одесу краще.

Комментарии закрыты