Одеса проти Берліну. Дружній турнір у клубі «Брати»

 Федерація боксу Одеської області приділяє велику увагу не тільки професійній підготовці боксерів, а й налагодженню міжнародних зв’язків. Так, наразі пройшли три дружні матчеві зустрічі, в яких взяли участь боксери з Берліна та Одеси. 9 серпня спортсмени змагалися  в клубі «Брати», а за подіями на рингу стежила моя колега.

 

Спорт — посол миру. Міжнародна премія «Золотий Мангуст»

7 вересня Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету перетворився на справжній спортивний олімп. Причиною цього стала грандіозна 11-а церемонія Міжнародної премії за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст». Місія заходу – об’єднувати людей всіх національностей і віросповідань, зміцнюючи і розвиваючи спортивні та культурні традиції. «Спортивний Оскар» відвідала і наша знімальна група. Подробиці далі у сюжеті.

 

На Японію обрушився потужний тайфун «Факсай»

На центральні та східні регіони Японії обрушився тайфун «Факсай». В результаті загинула одна людина, ще 36 постраждали. Тайфун повалив безліч дерев, в тому числі навколо імператорського палацу, а також пошкодив комунікації. В аеропортах регіону скасовано понад 130 рейсів. Спостерігаються збої в русі поїздів. За даними японського метеорологічного агентства, швидкість вітру досягала 216 км / год. Зараз він рухається зі швидкістю 25 км / год біля міста Наріта, де розташований міжнародний аеропорт. Тайфун очікують також в регіоні Канто на сході країни.

 

 

США і «Талібан» не домовились після теракту в Кабулі

Сполучені Штати відкликають свого представника на мирних переговорах із екстремістським угрупованням «Талібан» – про це повідомив державний секретар Майк Помпео. За словами Помпео, Вашингтон відкликав спеціального представника США з мирного врегулювання в Афганістані, який вів переговори з талібами, а самі перемови наразі припинені. Помпео висловив думку, що «Талібан» «перейшов межу», влаштувавши черговий напад в Кабулі. Державний секретар додав, що бойовики мусять «змінити свою поведінку».

Комментарии закрыты