Чому іноземний інвестор не заходить до нашої країни?

До Дня будівельника в українському кризовому медіацентрі  зібралися директори провідних будівельних компаній України, інвестори та голови агенцій розвитку, аби визначити, що гальмує збільшення іноземних інвестицій у будівництво в Україні? За словами голови Національного експертно-будівельного альянсу Віктора Лещинського, будівнича галузь — один з головних показників добробуту державної економіки. Чому іноземний інвестор не заходить до нашої країни, які перепони та що відбувається на ринку праці, — далі у випуску.

Думка містян щодо іноземних інвестицій

2018 року прямі іноземні інвестиції в Україну становили $2,5 млрд, що на 8% більше, порівняно з 2017. Таку інформацію повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Втім майже щороку влада говорить про необхідність формування привабливого інвестиційного клімату в країні. Що гальмує збільшення іноземних інвестицій в Україну?  З цим запитанням звернулася моя колега до одеситів.

Чергове засідання літературної студії «Зелена лампа»

7 серпня у Всесвітньому клубі одеситів відбулось чергове засідання літературної студії «Зелена лампа». В програмі вечора були презентація книги молодої одеської поетеси Ганни Малицької  і зустріч з двома нашими земляками, які давно живуть за кордоном. З Німеччини до Одеси прилетів відомий літератор Юхим Ярошевський, а з Ізраїлю – вчений, поет Леонід Тростянецький. Вони знайомили одеситів зі своїми новими книжками.

Комментарии закрыты