Заява «Нафтогазу» опалювальний сезон в Одесі під загрозою

Заборгованість одеських виробників тепла ставить під загрозу теплопостачання міста наступної зими. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу». Загальна заборгованість «Одеської ТЕЦ» та КП «Теплопостачання міста Одеси» сягнула майже 1,7 млрд гривень.  «Для того, щоб мати можливість надалі купувати газ у Нафтогазу, Одеська ТЕЦ має сплатити не менше, ніж 161 млн грн», — повідомили у прес-службі. «Нафтогаз» закликає Фонд державного майна, що здійснює управління Одеською ТЕЦ, а також місцеві органи влади вжити невідкладних та дієвих заходів для виконання теплопостачальними підприємствами міста вимог та умов укладених з компанією.

 

Українськи школяри. Чи дає школа необхідний рівень освіти?

До старту нового навчального року рукою подати. У перші дні вересня має вирішитися доля  і нового Кабміну. Ще чинна очільниця Міносвіти Лілія Гриневич готується до завершення своєї каденції. Так, в інтерв’ю «Громадському» вона заявила, що планує передати перехідні книги для нового глави відомства, а також сподівається, що ті зусилля і позитивні кроки, які зробила її команда розвиватимуться. Наші колеги поцікавилися, чи відповідає сучасна шкільна освіта викликам сьогодення і чи може забезпечити повноцінний рівень розвитку? На запитання відповідали батьки і діти

 

Відповідь на рівні ЄС. Невизнання паспортів РФ, виданих на Донбасі

У ЄС працюють над невизнанням російських паспортів, виданих Росією мешканцям Луганської та Донецької областей України після 24 квітня 2019 року, заявили у МЗС Литви.   «У цей момент ми активно працюємо над координованою відповіддю на рівні ЄС на триваючі порушення суверенітету і територіальної цілісності України, включаючи незаконно видані Російською Федерацією документи мешканцям України в тимчасово окупованих Донецькій і Луганській областях», — йдеться у заяві. Ці обговорення Литва підтвердила після того, як Естонія вирішила не визнавати такі паспорти.

 

 

Обстріли на Донбасі. Загинули 4 українських військових

Під час обстрілу російсько-окупаційними військами позицій Об’єднаних сил поблизу Павлополя Донецької області 6 серпня загинуло четверо українських військовослужбовців. Про це на брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк.

 

Комментарии закрыты