Вперше за 25 років США визнав Китай «Валютним Маніпулятором»

Міністерство фінансів США визнало Китай валютним маніпулятором на тлі погіршення відносин між обома державами. Про це повідомляє «Європейська правда». «В останні дні Китай зробив конкретні кроки з девальвації своєї валюти, зберігаючи при цьому значні валютні резерви», — йдеться в заяві Мінфіну країни. Заява послідувала за рішенням народного банку Китаю дозволити юаню впасти до найнижчого рівня за більш ніж десятиліття. Тепер Мінфін США буде «взаємодіяти з Міжнародним валютним фондом, щоб усунути несправедливу конкурентну перевагу, створену останніми діями Китаю». У свою чергу, Пекін ухвалив рішення щодо юаня після того, як президент США Дональд Трамп постановив підвищити тарифи на більшу кількість китайських товарів

 

Відповідь на рівні ЄС. Невизнання паспортів РФ, виданих на Донбасі

У ЄС працюють над невизнанням російських паспортів, виданих Росією мешканцям Луганської та Донецької областей України після 24 квітня 2019 року, заявили у МЗС Литви.   «У цей момент ми активно працюємо над координованою відповіддю на рівні ЄС на триваючі порушення суверенітету і територіальної цілісності України, включаючи незаконно видані Російською Федерацією документи мешканцям України в тимчасово окупованих Донецькій і Луганській областях», — йдеться у заяві. Ці обговорення Литва підтвердила після того, як Естонія вирішила не визнавати такі паспорти.

 

Обстріли на Донбасі. Загинули 4 українських військових

Під час обстрілу російсько-окупаційними військами позицій Об’єднаних сил поблизу Павлополя Донецької області 6 серпня загинуло четверо українських військовослужбовців. Про це на брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк.

 

Думка городян про Одеський аеропорт

Міжнародний аеропорт Одеси відноситься до числа найбільших в країні. Звідси здійснюють рейси в багато міст України, а також в країни Європи, Азії та Близького Сходу. Пасажиропотік одеського аеропорту перевищує вісімсот тисяч осіб на рік. Як одесити і гості міста оцінюють наш аеропорт і який на їхню думку найкращий. Про це все дізнавалася наша знімальна група.

Комментарии закрыты