Рада прийняла закон. Імпічмент президента

Верховна рада України на засіданні у вівторок, 10 вересня, підтримала за основу та в цілому законопроект №1012  «Про особливу процедуру усунення Президента України з поста(імпічмент)». Проєкт закону передбачає, що нардепи можуть відсторонити президента «виключно в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину».

Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю нардепів.

 

Народний рух. Місце в історії та політиці України

Незалежність України — це результат багатовікової визвольної боротьби та самовідданої діяльності численних громадських угруповань, що попри усі тогочасні репресивні реалії зберегли любов до Батьківщини та завзяття до її захисту. У 1989 році, як громадсько-політична організація, був створений Народний Рух України, що об’єднав кращі інтелектуальні, творчі та духовні сили задля спільної мети. 10 вересня в Одесі відбулась Всеукраїнська Наукова конференція, присвячена 30-річчю Народного Руху, аби ще раз відзначити роль тогочасних подій в нашій сучасності.

 

 

Час сортувати. Новий шкільний екопросвітний проект

На сьогодні одесити продукують щонайменше до 10 мільйонів тонн побутових відходів. З них переробляється лише чотири відсотки загального сміття, а 96 відсотків щороку опиняється на сміттєзвалищах. 10 вересня у прес-центрі «Паритет» анонсували екопросвітницький проект «Час сортувати» , який має на меті сформувати нову культуру комунікації між вчителями, учнями та батьками. Наша знімальна група побувала на прес-конференції і ось що вони розповіли.

 

Марш за права тварин. Проблеми тварин — це проблеми людей

«Проблеми тварин — це проблеми людей», стверджують організатори Всеукраїнського Маршу за права тварин, який відбудеться в Одесі вже цієї неділі. Початок о дванадцятій біля Старобозарного скверу, йтимуть Олександрівським проспектом, а закінчиться захід мітингом на Дерибасівській.

 

Комментарии закрыты