Рада прийняла закон. Імпічмент президента

Верховна рада України на засіданні у вівторок, 10 вересня, підтримала за основу та в цілому законопроект №1012  «Про особливу процедуру усунення Президента України з поста(імпічмент)». Проєкт закону передбачає, що нардепи можуть відсторонити президента «виключно в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину».

Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю нардепів.

 

Час сортувати. Новий шкільний екопросвітний проект

На сьогодні одесити продукують щонайменше до 10 мільйонів тонн побутових відходів. З них переробляється лише чотири відсотки загального сміття, а 96 відсотків щороку опиняється на сміттєзвалищах. 10 вересня у прес-центрі «Паритет» анонсували екопросвітницький проект «Час сортувати» , який має на меті сформувати нову культуру комунікації між вчителями, учнями та батьками. Наша знімальна група побувала на прес-конференції і ось що вони розповіли.

 

Марш за права тварин. Проблеми тварин — це проблеми людей

«Проблеми тварин — це проблеми людей», стверджують організатори Всеукраїнського Маршу за права тварин, який відбудеться в Одесі вже цієї неділі. Початок о дванадцятій біля Старобозарного скверу, йтимуть Олександрівським проспектом, а закінчиться захід мітингом на Дерибасівській.

 

Коти з колонії. До 26 вересня потрібно знайти дім

25 котів з 51-ї колонії шукають сім’ю. Зараз ними опікуються волонтери та «Німецький притулок». Хвостаті жителі 51-ої Одеської колонії залишилися без домівки після того, як пенітенціарна установа була розформована. Більше половини пухнастих безпритульних, яких спочатку було приблизно 60 тварин, — вже оселилися у нових господарів. Але доля останніх 25-ти і їх життя вирішуються у ці дні. Тому, що 26-го вересня ворота колонії закриються зовсім і чотирилапі мешканці можуть лишитися за гратами назавжди, не в змозі ані перестрибнути через паркани з дротом, ані знайти собі харч.

Комментарии закрыты