Центр Разумкова: Економічна спроможність українців значно зросла

Значення Індексу економічної спроможності населення станом на кінець серпня 2019 року склало 109 пунктів і вже п’ятий місяць поспіль утримується на рівні понад 100. Як зазначив директор економічних і соціальних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин, значення індексу засвідчило, що Україна вийшла на стійкій рівень у першому півріччі 2019 року

 

 

Одеса проти Берліну. Дружній турнір у клубі «Брати»

 Федерація боксу Одеської області приділяє велику увагу не тільки професійній підготовці боксерів, а й налагодженню міжнародних зв’язків. Так, наразі пройшли три дружні матчеві зустрічі, в яких взяли участь боксери з Берліна та Одеси. 9 серпня спортсмени змагалися  в клубі «Брати», а за подіями на рингу стежила моя колега.

 

Танцюють всі. Новий сезон у Школі Влада Ями

«Танцювати може кожен» — з таким гаслом ще майже 10 років тому була заснована одеська філія танцювальної школи Влада Ями.  Щороку з початком нового сезону провідні хореографи школи радо вітають учнів, які бажають навчитися майстерності рухів, розкрити свої здібності та спробувати себе у різних стилях, будь то енергійний хіп-хоп чи емоційний контЕмпорарі. Поринула у світ танців і наша знімальна група, подробиці — у сюжеті.

 

Комментарии закрыты