21 квітня на календарі. Інформаційний вівторок станом на 16:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю.
21 квітня, на Радоницю, Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський здійснив заупокійне богослужіння на братському кладовищі Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря у співслужінні Преосвященного Діодора, архімандрита Серафима та братії обителі в священному сані. Як відомо, У вівторок другої седмиці після Пасхи, Православна Церква встановила поминання покійних, перше після свята Пасхи. У цей день християни як би розділяють пасхальну радість про воскресіння Спасителя з членами Церкви, вже залишили цей світ. За свідченням святителя Іоанна Златоуста це свято відзначалося на християнських кладовищах ще в давнину.

ІТАЛІЙЦІ В ОДЕСІ

Другий день візиту. В Одесі з дводенним візитом перебуває делегації Італії на чолі з дружиною Надзвичайного і Повноважного посла Італії в Україні Ненсі Мілезіс Романо. Другий день перебування делегації був присвячений відвіданню закладів охорони здоров’я міста. Тему продовжать наші кореспонденти

УНІКАЛЬНА ОПЕРАЦІЯ В ОДЕСІ

Дев’ятимісячний Віталік переніс непросту операцію на серці. Ще під час вагітності його мама дізналася, що у дитини вроджена вада серця і вроджена так звана блокада. Оперативне втручання було необхідне — відразу після народження малюк перебував під наглядом лікарів, і як тільки з’явилася можливість, його прооперували. Унікальна операція, яку зробили у відділенні серцево-судинної хірургії Одеської Дитячої клінічної лікарні, — для Одеси – це перший досвід. Подібні оперативні втручання навіть в Україні робляться вкрай рідко. Але як кажуть самі люди в білих халатах — головне — результат. Яким він виявився у випадку з нашим героєм — маленьким Віталіком — цікавилися наші кореспонденти.

ПРОМОВА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Олексій Гончаренко виступив з промовою на відкритті сесії ПАРЄ в Страсбурзі. Нардеп розповів про те, як сьогоднішня російська влада обмежує права на волевиявлення і інакомислення і вкрай зневажливо ставиться до міжнародного права, його нормам і інституціям.

КРИМІНАЛЬНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО С. КІВАЛОВА

Генеральною прокуратурою України ведеться кримінальне провадження щодо екс-нардепа Сергія Ківалова. Про це повідомляється у відповіді ГПУ на запит народного депутата України Ірини Суслової. Текст листа опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці журналіст Ігор Яковлєв. Впровадження розпочато згідно з частиною першою 110 –ої статті Кримінального Кодексу України —  за фактом розповсюдження в друкованих та електронних ЗМІ закликів Сергія Ківалова до повалення конституційного режиму в Україні шляхом зміни державного устрою країни, меж територій та державного кордону.

БАЧЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ІНТЕЛЕКТУАЛІВ

«Україна 2015 — завдання нової країни» — збірка публікацій провідних українських інтелектуалів. Серед них — Тарас Возняк, Тарас Стецьків, Сергій Дацюк, Олег Покальчук та багато інших. Як відзначають автори — головне завдання альманаху — намітити шляхи подальшого розвитку країни. Саме про системну перезавантаженні нашої держави говорили і під час презентації збірки в Одесі. Про це розповість Мирослава Сильчук в наступному випуску новин не пропустіть.

 

Навразі це все. Я прощаюсь ждо завтра. Більше інформації о 20:30. гарного вечора.

Комментарии закрыты