Це Вісті Одеса Флеш. У найближчі 10 хвилин розкажемо про головні подіїї цього дня. В студії Мирослава Сільчук. Мої вітання.

 
Петро Порошенко зустрівся з європарламентарем Елмаром Броком

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Головою Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Елмаром Броком. Глава держави поінформував про прогрес України на шляху реформ та запевнив у рішучій налаштованості влади для забезпечення необхідних трансформацій. Елмар Брок відзначив реформаторські зусилля України, зокрема схвалення Верховною Радою України Державного бюджету України на 2017 рік, зміцнення банківської системи та сміливість рішення щодо націоналізації «Приватбанку», а також реалізацію антикорупційної політики, у тому числі впровадження системи е-декларування, розбудови антикорупційної інституційної архітектури та судової реформи. Співрозмовники також досягли домовленості докласти зусиль для пришвидшення вирішення процедурних питань в інституціях ЄС з метою запровадження безвізового режиму для українців.

«Приватбанк» офіційно перейшов у власність держави

Найбільший банк України «Приватбанк» тепер офіційно став державним. Усі 100% його акцій Міністерство фінансів купило усього за гривню. У Фонді гарантування вкладів пояснили, що така сума відповідає закону, оскільки банк і так був у боргах. Як наголосив новий голова правління, колишній міністрів фінансів України Олександр Шлапак, «ситуація вже потроху стабілізується. Усі платежі проводять без обмежень. Стабільно працює й електронна система «Приват24». Підприємці без жодних застережень зможуть розпоряджатись своїми коштами, усі необхідні ресурси вже зарезервовані, — уточнили у Мінфіні.

Віфлеємський вогонь у залі Верховної Ради

Представники національної скаутської організації принесли до Верховної Ради Віфлеємський вогонь. Про це під час відкриття ранкового пленарного засідання у четвер, 22 грудня, оголосив спікер Верховної Ради Андрій Парубій. «Поширення вогню, запаленого скаутами у Віфлеємі, в місті народження Ісуса Христа, – це багатолітня передріздвяна традиція, яка проводиться у багатьох країнах світу», – зазначив Парубій перед тим, як запитав у депутатів дозволу впустити скаутів до сесійної зали. Під час церемонії скаути заспівали перед депутатами, після чого парламентарії перейшли до розгляду питань порядку денного. З цієї нагоди голова Ради також зауважив, що у прийнятому Державному бюджеті на 2017 рік передбачено фінансову підтримку молодіжних патріотичних організацій.

Безпритульні тварини. ситуація в Одесі

A сьогодні в прес-центрі «Одесит» мова йшла про безпритульних тварин і ситуацію в місті. Детальніше про це — в наступному сюжеті.

Притулок «Ковчег»: допомога безпритульним тваринам

Рятуючи одне життя, ви рятуєте цілий світ. Ми хочемо розповісти про ще один одеський притулок для бездоминих тварин. «Ковчег» знаходиться практично на повному самозабезпеченні і є одним з найбільших в Одесі. На сьогоднішній день притулок гостро потребує допомоги одеситів, небайдужих до долі бездомних тварин.

 Ось такі справи. Не забувайте робити добрі вчинки і добро до вас обов’язково повернеться. Вже за 2 години зустрінемось з вами знову аби розповісти більше. На все добре!

 

Комментарии закрыты