Мої вітання. Понеділок, 24 жовтня. Головні новини на цю хвилину як завжди у «Вісті Одеса флеш». У студії для вас працює Олександра Дементьєва.

Розенко: рівень вакцинації в Україні складає менше 50%

Сьогодні рівень вакцинації в Україні складає менше 50%, і цей показник є мало не найнижчим у світі. Про це заявиви віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час круглого столу з іммунизації. Серед дітей у країні вакциновано також лише половину, додала голова Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун. За її словами, кількість вакцинованих дітей постійно зменшувалася з 2009 року. У 2015 році лише 11,5% дітей були вакциновані проти туберкульозу, 39% мали щеплення від поліомієліту, а від кашлюку, дифтерії і правця — менше 2%.
В уряді заявили, що планують підвищити рівень імунізації, в тому числі і збільшивши кількість закупівлі вакцин.

Центр Одеси підключать до тепла до кінця тижня

Станом на 24 жовтня всі райони міста, крім центру, вже мають тепло. Про це повідомив заступник директора департаменту міського господарства Одеської міськради Сергій Агуца. За його словами, практично всі 132 котельні працюють, а вчора отримала газ одеська ТЕЦ. Проблеми залишаються в шести відомчих котельнях, вони повинні отримати газ до кінця дня. Посадовець також відмітив, що температура всередині будинку повинна складати 18 градусів, а в кутових кімнатах — 20 градусів. Всі, у кого є недогрів, можуть подати заяву і зробити перерахунок. Крім цього, за словами чиновника, разом з подачею опалення в будинках включається гаряча вода. Якщо цього не відбулося, необхідно звернутися в експлуатуючу організацію.

Також Сергій Агуца додав, що вже цього четверга, 27 жовтня, для проїзду автотранспорту відкриють вулицю Сегедську. До цього часу обіцяють завершити всі ремонтні роботи.

14 тис. одеситів отримали муніципальну дотацію на тепло

Станом на поточний період 14 тисячам одеситів перерахована адресна муніципальна дотація на оплату за опалення в розмірі 11 мільйонів гривень. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомила директор департаменту фінансів Одеської міськради Світлана Бедрега. Нагадаємо, в рамках міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення одеситам надається щомісячна адресна муніципальна дотація в розмірі 400 гривень для розрахунків за опалення.

Завершення будівництва недобуду на Бочарова, 45

В ході апаратної наради міський голова Геннадій Труханов доручив своєму заступнику В’ячеславу Шандрику розробити можливі варіанти завершення будівництва недобудов на Бочарова, 45.   Нагадаємо, що ще в кінці 2004 року в рамках Державної програми кредитування молодіжного житлового будівництва було запропоновано отримати вигідний пільговий молодіжний кредит на покупку квартири в новому будинку. Курирувало даний проект регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Генпідрядником виступила маловідома будівельна компанія «Аркада». Саме будівництво 10-поверхового будинку на 60 квартир почалося в 2006 році, а через два роки інвестори дізналися, що гроші, які були виділені в рамках програми і переведені на особові рахунки кожного окремого інвестора, таємничим чином зникли.

Сша і Канада: презентація освіти за кордоном

США і Канада: «Навчання плюс робота дорівнює УСПІШНА КАР’ЄРА». Презентацію під такою назвою провело для одеситів освітнє агентство «Study Freedom». Запрошеним гостем презентації стала представник Сentenial College Яна Авдєєва, яка детально ознайомила учнів з усіма нюансами процесу навчання в Канаді! Більше знають наші кореспонденти.

Наші кореспонденти продовжують слідкувати за подіями. То  ж до зустрічі у наступних випусках.

Комментарии закрыты