Паломництво до Риму: ювілей канонізації Йосифата Кунцевича

24-25 червня 2017 року відбулося особлива духовна подія, а саме національне паломництво до Риму з нагоди вшанування ювілею 150-річчя канонізації українського святого священномученика Йосафата Кунцевича. Паломництво очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. У неділю, 25 червня, паломники з України  взяли участь у молитві “Анджелус” із Папою Франциском на площі Святого Петра у Ватикані. Потім Блаженніший Святослав відслужив Літургію у Соборі Святого Петра, а Святіший Отець Франциск уділив особливий привілей – можливість служіння Божественної Літургії на папському престолі, головному престолі Католицької Церкви. Канонізація українського святого священномученика Йосафата відбулася в 1867 р. Сьогодні його мощі зберігаються в головному храмі католицького світу – ватиканській базиліці Святого Петра, що свідчить про велику повагу і цінність діяльності св. Йосафата для всієї Католицької Церкви.

Візит до Франції: зустріч Порошенка з  Макроном

Президент України Петро Порошенко з робочим візитом прибув до Франції. Вже щавершилися перемовини із французським колегою Еммануелем Макроном. За їх результатамИ, повідомив Порошенко на прес-конференції, досягнуті домовленості про співпрацю у різних сферах.

«Хочу до Одеси» — фестиваль фестивалів з 24 по 28 червня

Одеса, як відомо, це місто-свято. З 24 по 28 червня в нашому місті, в рамках фестивалю фестивалів «Хочу до Одеси» проходять абсолютно різні заходи, з’їжджаються хедлайнери з різних куточків світу, на вулицях звучать музика і пісні, не залишаючи нікого байдужим. Про відкриття грандіозного фестивалю «Хочу в Одесу», конкурс краси в туристичній столиці України і фестиваль української культури «Зрима пісня України» — дивіться далі.

Комментарии закрыты