Дитячі майданчики
Солодка вата, пісні, танці та дитячий сміх. Два сучасні дитячі майданчики з’явилися днями за адресою вулиця Люстдорфська дорога,152/6 та  Глушко,1/3. У рамках соціальної ініціативи «Дім, в якому ми живемо» відкривав нові майданчики депутат від Київського району Дмитро Танцюра.

Одесити про нерухомість
З 1-го липня згідно Закону «Про державний бюджет України на 2019-й рік» встановлено нові розміри прожиткового мінімуму та розмір мінімальної заробітної плати. Зростання «мінімалки» зумовило і збільшення відповідних тарифів. Так, новий податок на нерухомість складає 62 з половиною гривні. Його сплачують власники квартир площею понад 60 квадратних метрів, а також господарі приватних будинків, що більше 120 квадратів. Чекати платіжки на зайві метри чи самотужки повідомити про це податкову службу? Скільки одеситів цього року вже сплатили податок на нерухомість та чи заплатять взагалі? Подробиці на вулицях міста з’ясовували наші колеги.

Три умови для Урсули фон дер Ляєн
Європейська партія зелених висунула три умови для схвалення кандидатки в президенти Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн. Так, Ска Келлер та Філіп Ламбертс, лідери «Зелених» у парламенті ЄС, зустрілися у понеділок з фон дер Ляєн в Брюсселі та назвали умовами для голосування за її кандидатуру справжню підтримку захисту клімату, рятувальних операцій у Середземному морі та реформування системи топ-кандидатів. Ска Келлер після зустрічі заявила, що багаторічна міністр оборони ФРН  фон дер Ляєн є «дуже здібним політиком», проте, на її погляд, цього недостатньо для того, щоб бути президентом комісії, а також визнала, що зараз занадто рано вирішувати , чи буде її партія підтримувати фон дер Ляєн. В свою чергу, Зелені мають 74 місця з 751 у Європарламенті, що робить їх четвертою за величиною групою в нещодавно сформованому органі ЄС. За попереднім графіком, Європарламент голосуватиме за кандидатуру фон дер Ляєн 16 липня. Для її обрання необхідна абсолютна більшість не менше ніж 376 депутатів. Підкреслимо, соціалісти, особливо німецькі, демонструють жорстку опозицію її обранню, тому голоси «зелених» мають вирішальне значення.

Трамп і Макрон обговорили ситуацію з Іраном
Президент США Дональд Трамп провів з главою Франції Еммануелем Макроном телефонні переговори, присвячені ситуації з Іраном. «Сторони обговорили поточні зусилля по забезпеченню того, щоб Іран не отримав ядерну зброю, і по припиненню дестабілізуючої поведінки Ірану на Близькому Сході»,- повідомили в прес-службі  Білого дому. У неділю,7 липня, Еммануель Макрон поспілкувався в телефонному режимі з главою Ірану Хасаном Рухані. Лідери двох країн домовилися до 15 липня вивчити умови відновлення переговорів між усіма сторонами Спільного всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми. Раніше президент Ірану Рухані пригрозив учасникам ядерного договору наростити збагачення урану до рівня понад дозволених 3,67 відсотка, якщо вони не виконають зобов’язання. Нагадаємо, у травні Іран заявив, що скоротить свої зобов’язання в рамках ядерної угоди, оскільки інші країни-учасниці угоди не вжили заходів для захисту Тегерана від санкцій США.

Комментарии закрыты