Зеленський доручив підготувати доповідь щодо пожеж в Одесі
Президент Володимир Зеленський доручив силовикам підготувати доповідь щодо вбивства хлопчика у Переяслав-Хмельницькому, в якому підозрюють поліцейських. Про це він заявив на нараді за участю представників парламенту, Кабміну та правоохоронних органів. Крім того, Зеленський доручив підготувати доповідь щодо пожеж в Одесі у дитячому таборі «Вікторія» та готелі «Токіо-Стар».

Об
іцянки Гончарука: тарифи та прожитковий мінімум
Одним з пріоритетних завдань роботи нового уряду стане перегляд прожиткового мінімуму в бік збільшення й зниження тарифів на комунальні послуги. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час зустрічі Президента Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради, Кабміну та правоохоронними органами.


Оксамитовий сезон в Одеській опері
30 серпня відбулось урочисте відкриття 5-го міжнародного фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Вперше за всю п’ятирічну історію форуму його учасники пройшли червоною доріжкою. Відкрила фестиваль прем’єра опери Вагнера «ЛоенгрІн» за участю солістів опери, хору та оркестру театру. За диригентським пультом – заслужений артист України Ігор Шаврук.


Круглий стіл « Зустрічі в театральній вітальні»
У рамках V фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» відбувся круглий стіл « Зустрічі в театральній вітальні». Тема  дискусій  — «Оперно-балетні фестивалі в контексті сучасного культурного простору».

 

 

Комментарии закрыты