Максим Шаповал: прощання в Києві

У Києві відбулось прощання з українським розвідником Максимом Шаповалом, який загинув внаслідок вибуху автомобіля. Віддати останню шану військовому прибув президент Петро Порошенко. Глава держави заявив, що український розвідник був зразковим військовим, виконував завдання по звільненню Донецького аеропорту,  брав участь у бойових діях в зоні АТО. Загинув Максим Шаповал у Києві 27 червня внаслідок підриву вибухівки. Розслідуванням цієї справи займається військова прокуратура.

Одеське узбережжя: активісти відвідали прокуратуру

Забудова узбережжя Одеси — питання, яке час від часу піднімається представниками громадськості та засобами масової інформації. 30 червня деякі активісти відвідали обласну прокуратуру, аби висловити своє невдоволення з цього приводу. Мовляв, в ситуації ніхто не розбирається… На діалог із представниками громадськості вийшов прокурор області Олег Жученко, який навів конкретні цифри і запевнив — прокуратура і в подальшому буде діяти на захист інтересів одеситів та робитиме все можливе в рамках закону.

Авіакомпанія LOT розправила крила в Україні

Польська авіакомпанія LOT збільшує кількість рейсів в один з основних аеропортів України — в Одесу. Уже восени цього року рейси компанії в одеський аеропорт будуть виконуватися два рази на день, все швидше і зручніше пасажири зможуть долати кордони між країнами.

Урочистості в Музкомедії: вручення дипломів медикам

В Театрі музичної комедії відбулись урочистості з нагоди випуску  в Одеському медичному університеті. Випускники-2017 виголосили клятву вірності обраній професії, подякували викладачам, підготували концертну програму своїми силами. Особисто привітав майбутніх лікарів одеський міський голова Геннадій Труханов. З його рук найкращі випускники отримали дипломи з відзнакою.

Комментарии закрыты