Дорога «Хаджибей-2»: в мерії хочуть провести розширену нараду

У середу має відбутись розширена нарада структурних підрозділів мерії, одеського порту, Адміністрації морських портів України та стівідорних компаній щодо будівництва дороги «Хаджибей-2», яка має поєднати об’їзду дорогу та сухий порт як альтернативна дорога до порту в обхід міських магістралей. Про це на апаратній нараді в мерії заявив міський голова Геннадій Труханов, зауваживши, що президент Володимир Зеленський в ході свого візиту в суботу підтримав мера в цьому питанні.

Зсув ґрунту в Чорноморці стався через будівельні роботи приватної особи

Причиною зсуву ґрунту на пляжі в Чорноморці попередньо вважається те, господар ділянки вирішив побудувати веранду на схилі. Про це на апаратній нараді в міськраді розповів віце-мер Петро Рябоконь. За його словами, ділянка, яка перебуває на Ушакова 6, належить приватній особі. Власник забив там близько 8 паль і в результаті порушилася стійкість схилу — стався зсув.

Воронцовський провулок закривають до кінця року на капремонт

В Одесі розпочинається капітальний ремонт Воронцовського провулку, повідомили в мерії. На ці цілі виділили 20 млн грн, перекрити провулок планують до кінця року, хоча й поспішатимуть завершити основні роботи до дня міста 2 вересня.

В Одесі завершився міжнародний боксерський турнір ім. С. Трестіна

13 липня в Одесі завершився 23-й міжнародний турнір з боксу серед чоловіків, присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу Семена Трестіна. Цьогоріч на ринзі змагались понад 100 спортсменів у 8 вагових категоріях з 16 країн світу. Фінал турніру відвідала й наша знімальна група.

«Мости крізь небо». Виставка Ганни Носенко

У виставковій залі Одеського відділення Національної спілки художників України відкрилась виставка художниці, кандидата мистецтвознавства Ганни Носенко. Автор працює в техниці олійного живопису. В експозиції, яка має назву «Мости крізь небо», представлені  мальовничі пейзажі нашої рідної країни та міст і містечок, де художниця побувала в своїх мандрівках. Вернісаж оглянули і наші кореспонденти.

 

Комментарии закрыты