Нацполіція: друга річниця

За два роки роботи Національна поліція України розкрила більше 300 тисяч злочинів і затримала 180 тисяч злочинців. Про це написав глава Нацполіції Сергій Князєв на своїй сторінці у Фейсбук. » Понад 300 тисяч розкритих злочинів, 180 тисяч затриманих злочинців, ми досягли більше 40% вашої довіри. Зазвичай ми вимірюємо успіх у цифрах. Але за кожною з них, за кожним досягненням — люди, які насправді і є найбільшим надбанням, бо саме вони рухають реформу та будують нову, сучасну, європейську поліцію», — зазначив Князєв. Нагадаємо, 4 серпня, в Україні відзначають День Нацполіції. У центрі Києва на Софійській площі заплановані урочистості. А одеські поліцейські святкуватимуть 5 серпня в парку Шевченка. Початок урочистостей запланований на 10 годину ранку.

7-8 серпня завершиться спека

З 7-8 серпня в Україні очікується зниження температури повітря. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила заступник відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАНУ Вазіра Мартазинова. Так у У другій половині серпня температура повітря в Україні становитиме в середньому 24 градуси вдень.

Також Вазіра Мартазинова повідомила, що через різкі перепади температури можливі штормові явища.

Міст Коцебу: ремонтні роботи

В Одесі на мосту Коцебу почали встановлювати відреставровані аутентичні решітки. Міст Коцебу був відкритий в 1892 році. Металевий каркас моста був виготовлений в Парижі на тому ж заводі, що і Ейфелева вежа, але зібрали міст вже на місці — в Одесі. Як просуваються ремонтні роботи — дізнаємося у наших кореспондентів.

Одеське відділення Антикорупційного бюро

В Одесі, на Канатній, 83 відкрили третє і поки що останнє територіальне відділення Національного антикорупційного бюро України, дія якого розповсюджуватиметься не лише на Одеську області, а на весь Південний регіон України. З цієї нагоди провели брифінг, на якому був присутній директор відомства Артем Ситник, який зазначив, що сьогоднішній день можна вважати останнім днем формування Національного Антикорупційного бюро України.

Стартував книжковий фестиваль «Зелена хвиля»

3 серпня в Одесі стартував 21-й книжковий форум «Зелена хваля». Ця щорічна масштабна подія обєднує в нашому місті видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Чотири дні насичені різноманітними заходами: дискусіями, презентаціями, зустрічами з письменниками, виставками. І звісно, поціновувачив друкованого слова чекає книжковий маркет на Дерибасівській під відкритим небом. Традиційно відкрив фестиваль славетний одесит Михайло Жванецький.

Комментарии закрыты