Обговорення стану міських пляжів

9-го жовтня в Одеській міській раді пройшло чергове засідання апаратної наради під головуванням міського голови Геннадія Труханова. В ході засідання обговорювались підсумки курортного сезону і ремонтні роботи, що проводились на міських пляжах. Серед них обладнання пандусів для людей з обмеженими можливостями, благоустрій набережних, обладнання рятівних постів та медичних пунктів, а також договори оренди пляжів.

Зустріч клубу єврейської молоді Enerjew

Чергова зустріч клубу єврейської молоді Enerjew була не зовсім звичайною. Що не дивно, адже відбулась вона під час іудейського свята Суккот, яке нагадує кожному іудею про те, як колись його народ блукав у Синайській пустелі після визволення з єгипетського рабства.

Відкрився вернісаж художників з порушеннями слуху

В Одеському муніципальному музеї особистих колекцій ім. Блещунова відкрилась незвичайна виставка – вернісаж групи глухих художників, під кураторством її керівника Юрія Тямушкина. Перша Всеукраїнська виставка живопису глухих художників відбулася майже 20 років тому у Львові. З тих пір експозиції робіт художників з порушеннями слуху регулярно проходять в Україні і за її межами. В Одесі це вже втретє. На виставці в Домі Блещунова представлені роботи 5 художників з різних регіонів країни і у кожного з них свій особистий стиль.

Комментарии закрыты