Українське питання для Європи
Ми поцікавились точкою зору одеситів на важливість українського питання для Європи: важливі наші проблеми для європейців чи другорядні? Таке опитування ми вирішили зробити після того, як Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25-го червня підтримала резолюцію, що фактично відновлює права делегації Росії у ПАРЄ. У відповідях одесити не завжди говорили про Парламентську асамблею, але завжди про наші відносини із сусідами.

Заява опозиції. Колективний вихід з організації
26 червня одеські регіональні представники політичної партії «Опозиційна платформа «За життя» зробили офіційну заяву про необхідність покинути організацію, а також про подальшу підтримку партії «Опозиційний блок — Довіряй ділам». Причини та подробиці — далі у сюжеті.

Життя Єврейського дитячого садка Хабад 
За 2 місяці почнеться новий навчальний рік. І не тільки школи, ліцеї, гімназії, коледжі та виші готуються до нього. Єврейський дитячий садок Хабад теж чекає  1-е вересня. Тут діти активно оздоровлюються протягом літа, тому готові до нових занять. А також запрошують нових друзів, тому що скоро вихованці старшої групи садочка стануть школярами.

Комментарии закрыты