Гібридна війна РФ в Україні: як розпізнати та попередити
Регіональний тренінг у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО пройшов у віторок, 30 липня. Темою заходу стала «Гібридна війна РФ в Україні: як розпізнати та попередити». В заході взяли участь представники державного сектору управління та місцевого самоврядування , експерти неурядових організацій, а також представники іноземних дипломатичних представництв та міжнародних організацій в Україні. Виклики, загрози, протидія, як реагувати на гібридні мережі і убезпечити себе в інформаційній війні, про це все дізнавалася наша знімальна група.


210 театральний сезон в Одеській опері
1-го серпня відкривається 210 театральний сезон в Одеській опері. Оперою «Аїда» Джузеппе Верді буде диригувати заслужений артист України, диригент Львівської національної опери Мирон Юсипович. Наші кореспонденти поспілкувались із запрошеним диригентом на брифінгу, що відбувся перед оркестровою репетицією вистави.

Екологія Чорного моря
Яке наше море? Здорове чи хворе?  Про це говорили 29 липня, презентуючи результати досліджень, проведених у Чорному морі протягом 2017- 2018 років. Так, наразі там зафіксовано 124 речовини, які належать до забруднюючих. Це і пестициди, і засоби побутової хімії  і метали. Більше подробиць — в сюжеті.

Комментарии закрыты