У Києві заарештовано адвоката і догхантера Олексія Святогора

Шевченківський районний суд Києва заарештував адвоката Олексія Святогора за підозрою в розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості. До підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб без  визначення розміру застави. Нагадаємо, кілька днів тому зоозахисна організація UAnimals повідомила про затримання поліцією у Києві адвоката Олексія Святогора, відомого як догхантер, тобто вбивця бездомних собак. За даними ЗМІ, Святогор тривалий час умертвляв собак, від його рук померли десятки бездомних тварин в Одесі, Ізмаїлі та інших містах України.

11 осіб загинули внаслідок зіткнення катамарана і баржі у Волгограді

Внаслідок зіткнення катамарана і баржі у Волгограді  загинули одинадцять осіб. «Тільки що закінчилися пошуково-рятувальні роботи. Піднято з води тіло останньої пасажирки катамарана. Число загиблих  — 11 осіб», — зазначили в регіональному управлінні МНС Російської Федерації. Інцидент стався на Волзі біля острова Голодний поряд з Волгоградом, за один кілометр від берегової лінії — зіткнулися катамаран і буксир у складі двох барж, катамаран перекинувся. Як повідомили засоби масової інформації в Росморрічфлоті, теплохід, з яким зіткнувся катамаран, йшов суворо по фарватеру і можливості для маневру у нього не було. На борту 12-містного катамарану були 16 осіб, всі — громадяни Росії. При зіткненні люди опинилися за бортом.

Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрілися у Сінгапурі

12 червня у Сінгапурі відбувся саміт за участю президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Північна Корея зобов’язалася докласти зусиль щодо повної денуклеаризації Корейського півострова. Сполучені Штати та КНДР також зобов’язуються встановити нові двосторонні відносини відповідно до бажання народів обох країн для досягнення миру й процвітання. Крім того, країни домовилися об’єднати зусилля для розбудови тривалого та стабільного мирного режиму на Корейському півострові.

Реставрація проводиться, але багато пам’яток можемо втратити, — одесити

Наше місто будували відомі зодчі: австрійці Фельнер і Гельмер, англієць Валькот, вірменин Мазіров, голландець Ванрезант, єврей Мінкус, італійці Фраполлі і Боффо, швейцарець Бернардацці, француз Отон, іспанець Даллаква, молдаванин Портарій, німець Кундерт, росіянин Мельников, чех Прохаска, українець Нестурх, поляк Гонсіоровський. У молодому місті, що виникло фактично посеред степу лише за 30-50 років(!), майбутні маститі архітектори «пробували перо». До того ж місцевий камінь-ракушечник, піддатливий до обробки, готовий був втілити будь-які архітектурні примхи. І ось таку вигадливу в містобудівному розумінні Одесу пізнав весь світ і полюбив. Але ракушечник занадто піддатливий і для впливу часу. Як одесити оцінюють турботу міської влади про архітектурну спадщину Одеси — про це сьогодні питали ми.

Комментарии закрыты