Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрілися у Сінгапурі

12 червня у Сінгапурі відбувся саміт за участю президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Північна Корея зобов’язалася докласти зусиль щодо повної денуклеаризації Корейського півострова. Сполучені Штати та КНДР також зобов’язуються встановити нові двосторонні відносини відповідно до бажання народів обох країн для досягнення миру й процвітання. Крім того, країни домовилися об’єднати зусилля для розбудови тривалого та стабільного мирного режиму на Корейському півострові.

Міністри «нормандської четвірки» обговорила питання миротворців на Донбасі і звільнення політв’язнів

Питання звільнення українських політв’язнів, миротворчої місії ООН на Донбасі та дотримання мінських домовленостей — про це говорили 11 червня міністри закордонних справ «нормандської четвірки» у Берліні 11 червня. Зустріч у «нормандському форматі» міністрів закордонних справ Франції, Німеччини, Росії та України відбулась «через термінову необхідність прогресу мирного процесу», як напередодні зазначив голова німецького МЗС Гайко Маас. Учасники переговорів детально обговорили миротворчу місію ООН на Донбасі, щоправда, консенсусу в цьому напрямку так і не дістались. Про це після зустрічі оголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. За підсумками зустрічі ніяких документів підписано не було, проте всі сторони погодились щодо необхідності виконувати вже підписані Мінські угоди.

У Києві заарештовано адвоката і догхантера Олексія Святогора

Шевченківський районний суд Києва заарештував адвоката Олексія Святогора за підозрою в розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості. До підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб без  визначення розміру застави. Нагадаємо, кілька днів тому зоозахисна організація UAnimals повідомила про затримання поліцією у Києві адвоката Олексія Святогора, відомого як догхантер, тобто вбивця бездомних собак. За даними ЗМІ, Святогор тривалий час умертвляв собак, від його рук померли десятки бездомних тварин в Одесі, Ізмаїлі та інших містах України.

Реставрація проводиться, але багато пам’яток можемо втратити, — одесити

Наше місто будували відомі зодчі: австрійці Фельнер і Гельмер, англієць Валькот, вірменин Мазіров, голландець Ванрезант, єврей Мінкус, італійці Фраполлі і Боффо, швейцарець Бернардацці, француз Отон, іспанець Даллаква, молдаванин Портарій, німець Кундерт, росіянин Мельников, чех Прохаска, українець Нестурх, поляк Гонсіоровський. У молодому місті, що виникло фактично посеред степу лише за 30-50 років(!), майбутні маститі архітектори «пробували перо». До того ж місцевий камінь-ракушечник, піддатливий до обробки, готовий був втілити будь-які архітектурні примхи. І ось таку вигадливу в містобудівному розумінні Одесу пізнав весь світ і полюбив. Але ракушечник занадто піддатливий і для впливу часу. Як одесити оцінюють турботу міської влади про архітектурну спадщину Одеси — про це сьогодні питали ми.

Комментарии закрыты