Глядачі фільму «Кіборги» приєдналися до міжнародної акції

Глядачі фільму «Кіборги» в Оттаві приєдналися до міжнародної акції з вимогою до Росії звільнити кримського режисера, українського політичного в’язня Олега Сенцова. Показ відбувся у кінозалі Музею історії, розташованого поблизу парламенту Канади. Присутні, серед яких були не лише члени української громади, а й дипломати, урядовці, чиновники й канадські військові, зробили спільну фотографію із плакатами #FreeSentsov. Долучилася до флешмобу й делегація українських депутатів, яка саме перебувала з офіційним візитом у Оттаві. Окрім цього, перед початком фільму на екрані транслювався величезний слоган Save Oleg Sentsov, а на вході відвідувачам роздавали футболки із зображеннями українських політичних в’язнів. Директор Конгресу українців Канади Ігор Михальчишин заявив, що українська громада братиме також активну участь у різноманітних акціях, приурочених до проведення на території Росії Чемпіонату світу з футболу.

Прем’єр України прокоментував рішення парламенту

Верховна Рада України створила фактично законодавчу основу для створення незалежного Антикорупційного суду. На цьому наголосив 13 червня на засіданні уряду прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, привітавши громадян країни з таким рішенням парламенту. Прем’єр підкреслив: такий механізм, як Антикорупційний суд, є однозначним повідомленням для всіх.

Прем’єр вимагає підвищення відповідальності правоохоронців

В Україні є регіони, в яких всі рішення суду по обшукам бізнесу, вилученню документів відбуваються відповідно до так званого закону «Маски-шоу стоп». Але є такі, де це відбувається без дотримання необхідної процедури. На цьому акцентував увагу прем’єр  Володимир Гройсман і зазначив: закон «Маски-шоу стоп» повинен бути реалізований та посилений новими законодавчими ініціативами.

Медична реформа не вирішує всі проблеми

Медична реформа в Україні активно обговорюється вже не перший місяць. Дехто нахвалює нововведення та їх перспективність, дехто навпаки. Здороження послуг і медикаментів, відсутність вакцин, від’їзд кадрів за кордон.

Виплата аліментів: нові правила для батьків-боржників

Позбавити водійських прав і поїздок за кордон — саме так тепер в нашій країні борються з мамами і татами, котрі не платять аліменти власним дітям. Тема в Україні досить актуальна, адже станом на кінець 2017 року в Державній виконавчій службі знаходилося до 540 тисяч документів про стягнення аліментів. Близько 9 тисяч осіб навіть перебувають в розшуку за невиплату аліментів. Як зобов’язати несумлінних батьків платити гроші власній дитині і чи допоможуть нові жорсткі заходи — мої колеги дізнавалися у пересічних громадян на вулицях міста.

Комментарии закрыты