13 червня стартувала кампанія «Червона картка Путіну»

13 червня Міжнародна коаліція з прав людини розпочала кампанію «Червона картка Путіну». Така акція — міжнародний тиск на Російську Федерацію з вимогою звільнення політичних в’язнів, серед яких 70 українців, зупинення військової агресії та жахливих порушень прав людини. «Червона картка Путіну» покликана об’єднати журналістів та активістів, аби донести світові: агресор не може залишатись безкарним.

Медична реформа не вирішує всі проблеми

Медична реформа в Україні активно обговорюється вже не перший місяць. Дехто нахвалює нововведення та їх перспективність, дехто навпаки. Здороження послуг і медикаментів, відсутність вакцин, від’їзд кадрів за кордон.

В Одесі будують новий планетарій

Дивитись на зірки, дізнаватись про них більше, відчути себе наче у відкритому космосі. В Одеській астрономічній обсерваторії продовжуються роботи щодо створення нового планетарію. Розташовуватиметься він власне на території обсерваторії в парку Шевченка, а відкрити його сподіваються менш ніж за три місяці — до дня міста.

Виплата аліментів: нові правила для батьків-боржників

Позбавити водійських прав і поїздок за кордон — саме так тепер в нашій країні борються з мамами і татами, котрі не платять аліменти власним дітям. Тема в Україні досить актуальна, адже станом на кінець 2017 року в державній виконавчій службі знаходилося до 540 тисяч документів про стягнення аліментів. Близько 9 тисяч осіб навіть перебувають в розшуку за невиплату аліментів. Як зобов’язати несумлінних батьків платити гроші власній дитині і чи допоможуть нові жорсткі заходи — мої колеги дізнавалися у пересічних громадян на вулицях міста.

Комментарии закрыты