Зустріч з працівниками. Капітальний ремонт в санаторії

Протитуберкульозний санаторій «Ластівка» не сходить з екранів телевізорів останні декілька тижнів. 11 листопада його зачинили на капітальний ремонт — і в той же день з працівниками санаторію зустрівся директор Департаменту охорони здоров’я, аби запевнити їх в тому, що ніхто не планує забирати «Ластівку» назавжди.

Захист прав: кожен може впливати на роботу поліції

Кожен свідомий громадянин може вплинути на роботу поліції і СБУ. Саме таку думку мають діячі з фонду «Майбутнє без СНІДу» і організації «Чорноморська правозахисна група», які представили ідею свого практикуму для активістів і неурядових організацій. Проект здійснюється в нашому регіоні вже в третій раз завдяки підтримці посольства США за програмою «Демократичний грант». Автори практикуму для активістів наголошують на тому, що на жаль довіра до поліції падає, саме тому вони підкреслюють важливість втручань в діяльність правоохоронних органів громадських організацій і громадянського сектора. Особливо якщо мова йде про вразливі категорії населення та їх особливі потреби в діяльності поліції. Також, до практикуму планують залучити і працівників поліції, прокуратуру і СБУ в Одеській області. Практикуми щодо того, як прості дії можуть допомогти впливати на роботу поліції, пройдуть 29 листопада і 6 грудня. Організатори заходу сподіваються, що такі тренінги допоможуть активістам і представникам громадських організацій більш ефективно лобіювати інтереси уразливих груп населення, захищати їх права, а також покращити діяльність поліції Одеської області.

 «Одеський Декамерон». Презентація книги Георгія Голубенка

До 70-річчя від дня народження письменника та драматурга, який все своє життя зберігав та продовжував одеські культурні традиції, який відтворив образ Одеси, як сонячного Рудого міста, — Георгія Голубенка — видана книга його творів «Одеський Декамерон». Збірник побачив світ завдяки людям, щиро люблячим наше дивне місто, людям, які підтримують та примножують його культурне та історичне надбання. Треба зазначити, що суттєвий внесок в появу книги зробив  особисто одеський міський голова Геннадій Труханов. А відомий художник Михайло Рева проілюстрував нове видання. Ці графічні твори і ті, що не увійшли до книги, об’єднані в експозицію, яка відкрилась в галереї Інвог.

Будинок «Слово» — документальна стрічка

12 листопада в кінотеатрі Планета Кіно на Таїрова пройшов прем’єрний показ документальної стрічки «Будинок «Слово»», яка присвячена долі покоління «розстріляного відродження».  Показ відбувся за участі режисера фільму Тараса Томенка: він представив фільм та відповів на запитання глядачів після перегляду. Стрічка розказує про один з найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30- х роках в Харкові. В 66-ти квартирах будинку з назвою «Слово» жили найвідоміші митці української культури – письменники, поети, художники, режисери. Спеціально зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох наступних років репресовано, розстріляно чи перероблено у співців партії. Світова прем’єра «Будинку «Слово»» пройшла в рамках 33-го Варшавського кінофестивалю, де стрічка була представлена в конкурсній програмі та претендувала на звання найкращого документального фільму. 9 листопада «Будинок «Слово»» вийшов у прокат на кіноекрани України, в Одесі його покази проходять в кінотеатрах Планета кіно та в Агорі Гиппокампус.

Комментарии закрыты