Мер Одеси зустрівся із фахівцями турбізнесу

З 9 по 15 квітня в Одесі проходить туристичний тиждень. В ході якого зарубіжні та українські фахівці туристичної індустрії перебувають з робочим візитом у нашому місті. У п’ятницю  мер Одеси зустрівся з туристичними представниками з різних країн і поспілкувався на тему розвитку туризму Одеси на міжнародному рівні.

Медреформа: як оформити декларацію з сімейним лікарем

З 2-го квітня 2018-го року в рамках медичної реформи українці можуть обрати сімейного лікаря, педіатра чи терапевта. Про це говорили 13 квітня у прес-центрі «Одесит». Спікери наголосили: можна обрати будь-якого лікаря, без територіальної прив’язки, головне — підписати з ним декларацію. Більше детальну інформацію про те, яка саме медична допомога передбачається декларацією, можна знайти на стендах в медичних установах. І найголовніше: ніяких строків завершення підписання декларації не існує, а сам документ можна переоформити. Щоправда. фахівці рекомендують зробити це якомога швидше.

Правоохоронці про роботу на свята

10 квітня на вулиці Одеси для забезпечення правопорядку вийшло близько 1,5 тисячі силовиків. Це були співробітники патрульної поліції, спецпідрозділів Нацполіції та нацгвардійці. В місті вдалося уникнути конфліктів і зіткнень. У тому числі, за словами, заступника начальника управління Нацполіції області, завдяки тій роботі, що була проведена до свята. Також Сергій Махотін повідомив, що цього року активну участь у забезпеченні порядку брали співробітники нового спецпідрозділу комунікації. Цей спецпідрозділ активно використовуватимуть і надалі. Також у поліції обіцяють переглянути свої погляди щодо перекриття доріг під час масових заходів, адже затори через перекриття вулиць викликають невдоволення одеситів. Сергій Махотін додав, що наразі у Нацполіції вже відпрацьовують стратегічні заходи та детальні плани щодо забезпечення правопорядку на травневі свята.

Перекриття руху 14 квітня

14 квітня в Одесі пройде відкритий чемніонат України з велосипедного спорту, у зв’язку з чим буде перекрито рух по проспекту Шевченка, від площі Десятого квітня до провулка Шампанського з 9-ої ранку до 14 години.  Про це повідомляє Патрульна поліція області. Правоохоронці просять водіїв завчасно планувати маршрут руху в зоні проведення змагань.

Нова прем’єра в українському театрі: «Одруження» Гоголя

Неочікувано. Емоційно. Філософськи. З повним акторським порозумінням і віддачею. В українському музично-драматичному театрі відбулась прем’єра вистави «Одруження» за мотивами п’єси Миколи Гоголя. Режисер-постановник Іван Уривський, відомий одеським театралам своїм нестандартним прочитанням матеріалу, запропонував публіці замислитися над безсмертним творінням Гоголя.

Комментарии закрыты