На базі Одеського апеляційного господарського суду проходила Міжнародна школа з прав людини

9-13 липня в Одесі проходила Щорічна міжуніверситетська школа з прав людини, у якій взяли участь 23 студенти з 15 університетів 6 країн-учасниць ОБСЄ. 13 липня на базі Одеського апеляційного господарського суду відбувся останній блок навчання, за результатами якого найактивніші студенти отримали рекомендаційні листи від міжнародних та національних експертів у сфері прав людини. Відмінною рисою Школи є те, що все навчання та нетворкінг учасників відбувались виключно англійською мовою. По завершенню всі студенти одержали сертифікати, а також безцінний досвід практичних занять у діючому суді.

Треба платити на 63% більше за вивезення сміття, — компанії зі збору відходів

Одеситам загрожує підвищення тарифів. На цей раз на вивезення сміття. Деталі майбутнього збільшення ціни обговорили під час громадських слухань 17 липня в департаменті міського господарства. Так, сміттєзбірні компанії пропонують підняти оплату на 63% і виправдовують це збільшенням зарплат співробітників, ціною на паливо, запчастини та старим транспортом, який вимагає термінового оновлення. Наприклад, як повідомили під час слухань, лише один сміттєвоз у середньому коштує до 4,5 млн гривень. Зараз по Одесі працює близько 75 таких машин, але із припустимих 12 років експлуатації, більшість з них наїздила майже вдвічі більше — 21 рік.

Одесити діляться думками про зустріч Путіна з Трампом

16 липня в столиці Фінляндії місті Гельсінкі пройшла зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна. На саміті було обговорено низку питань, які торкаються економічних та політичних взаємин між державами та питання щодо України. Ми вирішили запитати одеситів, чи слідкували вони за зустріччю і чи бачать позитивні для України моменти. Виявилось, що саміт президентів США та Російської Федерації особливо не вразив одеситів. Більшість опитаних не слідкували за зустріччю, a деякі взагалі вважають, що слідкувати за самітом не є важливим для населення України.

Комментарии закрыты