«
Північний потік — 2″: Україна створює групу для протидії

Україна створює групу в Європейському союзі для протидії будівництву газопроводу «Північний потік-2». Про це заявив президент України Петро Порошенко. Він зазначив, що будівництво цього газопроводу позбавить Україну щорічних надходжень у розмірі 3 млрд доларів. На його думку, Росія має намір відмовитися від української газотранспортної мережі і залишити країну без «грошей на фінансування оборони». Крім того, на думку Порошенка, президент Росії Володимир Путін у 2014 році не продовжив наступ російської армії через ймовірність зупинки газотранспортної мережі. Для порівняння минулого року Росія отримала 30 млрд доларів від поставок газу по території України.

Закон про нацбезпеку: крайній термін для прийняття

Протягом тижня Верховна рада розгляне законопроект «Про Національну безпеки» у другому читанні. Про це повідомив глава парламенту Андрій Парубій, 18 червня під час погоджувальної ради   Він також додав, що до порядку денного буде включено законопроекти, які Рада не встигла розглянути раніше.  За словами спікера, народні депутати почнуть розглядати законопроект «Про нацбезпеку» в середу, 20 червня.

Виборчий кодекс: комітет ще розглядає поправки

Профільний комітет Верховної ради ще розглядає поправки до виборчого кодексу.  Про це в ході погоджувальної ради повідомив спікер парламенту Андрій Парубій. голова верховної Ради зазначив, що правок в законопроекті близько 4,5 тисяч і наголосив, що Рада повинна розглянути зміни до виборчого кодексу за рік до виборчої кампанії

«
Хочу до Одеси»: у місті стартує фестиваль фестивалів

22 червня в Одесі стартує фестиваль фестивалів «Хочу ДО Одеси», який об’єднує в собі більше десяти фестивалів різний напрямків. Як розповіла під час апаратної наради, 18 червня,  директор департаменту культури та туризму Тетяна Маркова, планується, що на фестиваль фестивалів «Хочу ДО Одеси» приїдуть не тільки гості з України, а й з-за кордону, оскільки в цьому році вперше реклама про захід розміщена і в європейських містах.  Основними майданчиками фестивалю залишаються площа біля Дюка, вулиця Дерибасівська, Міський сад, Думська площа і одеські пляжі.  Стартує захід 22 червня.  У цей день розпочнеться фестиваль молоді, який триватиме два дні.  З 22 по 23 червня проходитиме Всеукраїнський фестиваль юних бандуристів «Чарiвна бандура».  З 24 по 30 червня другий раз В Одесі буде проходити міжнародний конкурс «Miss Tourism International».  За словами Тетяни Маркової, велика кількість проектів планують проводити open-air безкоштовно, щоб  якомога більше одеситів і гостей міста змогли побувати на цих заходах

Конкурс скрипалів i всеукраїнський конкурс молодих скрипалів

Перший Всеукраїнський конкурс молодих скрипалів пам’яті Давида Ойстраха пройшов в Одесі. Проект здійснили Одеська національна музична академія імені Антоніни Нежданової і благодійний фонд імені Еміля Гілельса. У конкурсі молодих скрипалів брали участь вихованці дитячих музичних шкіл, спеціалізованих дитячих музичних шкіл-інтернатів і музичних училищ з усієї України.

 

Комментарии закрыты