В Одесі пройде кампанія з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ»

В Україні найвища смертність на дорогах серед усіх країн Європи. Щодня на дорогах в країні гине до 15 людей. Наразі необхідно вживати системних заходів для того, щоб мінімізувати цю ситуацію хоча б на 50% у найближчі роки і зменшити смертність на дорогах. Тому в Одесі восени пройде кампанія з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ», розроблена Міністерством інфраструктури України.

Закон про відповідальність за контрабанду лісу був переданий на підпис Президенту

Ухвалений Верховною Радою закон про кримінальну відповідальність за контрабанду лісу-кругляку передано на підпис Президенту ще 9 липня. Про це спікер Андрій Парубій написав на своїй сторінці у Facebook. «Переконаний, що цей закон допоможе побороти не лише контрабанду лісу, а й браконьєрську вирубку українських лісів, а особливо лісів у Карпатах», — зауважив спікер. Законом передбачено, що протиправне вивезення деревини карається позбавленням волі від 3 до 5 років. А для організованої групи – до 12 років.

Право, філологія, менеджмент, медицина – найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів

Право, філологія, менеджмент та медицина – це найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів 2018 року на момент середини вступної кампанії. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки та назвали топ-5 найпопулярніших наразі вищих навчальних закладів: Київский та Львівський національні університети, Київський та Львівський політехнічні виші, Харківський національний університет.

Першому слону незалежної України 20 років!

За всю історію незалежної України в нашій країні народилося всього два слони, і обидва — в зоопарку Одеси — у 1998 році Тенді, а через кілька років Дюк. Вижив тільки один слон — самка Тенді, яка в дитячому віці переїхала до Харкова. Сьогодні їй виповнюється 20 років. Харківський зоопарк підготував для красуні-слонихи незабутнє свято.

Комментарии закрыты