28 серпня віруючі згадують Успіння Матері Божої

Таємниця Божої Матері — це таємниця любові… Свято-Успенський кафедральний собор Одеси, як і багато інших соборів України, освячений саме на честь Успіння Богородиці. У престольне свято 28 серпня в соборі Божественну літургію очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел в співслужінні вікарних єпископів Аркадія і Діодора. Господь залишив Церкві Своїй великий дар — Свою Пречисту Матір, благословивши Її довгим земним життям. Під час Хресних Страждань Христос сказав, звертаючись до Діви Марії і апостола Іоанна Богослова: «Це син Твій, це Мати Твоя». Божа Матір усиновила християн в особі Іоанна Богослова. Християни в особі Діви Марії знайшли Небесну Матір. Її серце, розширене стражданнями, обгорнула любов’ю все людство.

Cтавати присяжними українці не хочуть

Інститут присяжних по всьому світу асоціюється з демократичною формою правління. Уже 5 років в Україні виносити судовий вердикт може народ, в особі суду присяжних. На жаль, на даний момент така ініціатива не прижилася, ставати присяжними українці часто не хочуть. Інститут присяжних в правовій системі України обговорили в прес-центрі «Контекст-Причорномор’я» 28 серпня. Присяжні беруть участь в здійсненні українського правосуддя вже 5 років. За цей час в рамках кримінальних проваджень було прийнято всього 212 рішень судів присяжних.

Порошенко на Генасамлеї ООН підніме питання миротворців

Президент України Петро Порошенко у ході виступу на Генеральній асамблеї ООН планує підняти питання розгортання миротворчої місії на Донбасі. Про це повідомив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко. «26 вересня наш Президент буде виступати на Генасамблеї ООН. Зрозуміло, що виступ буде стосуватися тих питань, які є в України до ООН. В першу чергу, я думаю, буде зазначено те, що президент постійно підкреслював: ми будемо продовжувати наполегливо боротися за ухвалення рішення по розгортанню на Донбасі миротворчої місії під егідою ООН», — повідомив Єльченко.

Ми розраховуємо на транш від МВФ до кінця осені, — заступник голови НБУ

Національний банк України розраховує отримати транш від Міжнародного валютного фонду до кінця осені. Про це 28 серпня заявив заступник голови НБУ Олег Чурій. За його словами, приїзд місії МВФ може означати, що шанси на позитивний перегляд питання щодо виділення траншу достатньо високі.

Комментарии закрыты