28 серпня віруючі згадують Успіння Матері Божої

Таємниця Божої Матері — це таємниця любові… Свято-Успенський кафедральний собор Одеси, як і багато інших соборів України, освячений саме на честь Успіння Богородиці. У престольне свято 28 серпня в соборі Божественну літургію очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел в співслужінні вікарних єпископів Аркадія і Діодора. Господь залишив Церкві Своїй великий дар — Свою Пречисту Матір, благословивши Її довгим земним життям. Під час Хресних Страждань Христос сказав, звертаючись до Діви Марії і апостола Іоанна Богослова: «Це син Твій, це Мати Твоя». Божа Матір усиновила християн в особі Іоанна Богослова. Християни в особі Діви Марії знайшли Небесну Матір. Її серце, розширене стражданнями, обгорнула любов’ю все людство.

Міністр закордонних справ Канади скасувала візит до України

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд скасувала свій візит до України, що мав відбутися 28 серпня. Скасування візиту пов’язане із терміновими перемовинами стосовно вільної торгівлі між США, Канадою та Мексикою, які пройдуть у Вашингтоні. Христя Фріланд, яка перебувала у Німеччині, вже вилетіла до США. Додамо, що під час свого одноденного перебування у Києві 28 серпня, Христя Фріланд мала зустрітися із Петром Порошенком, Володимиром Гройсманом та Павлом Клімкіним, а також виступити перед учасниками наради послів.

Трамп оголосив про нову торговельну угоду з Мексикою

Президент США Дональд Трамп домовився з президентом Мексики Енріке Пенья Ньєто про нову торговельну двосторонню угоду. Про це оголосив сам американський лідер. На прес-конференції в Овальному кабінеті Трамп заявив, що новий документ замінить угоду про Північноамериканську зону вільної торгівлі, яку він критикував ще під час своєї передвиборчої кампанії. Замість неї працюватиме «торговельна угода між США та Мексикою».

Заходи на випадок виходу Великої Британії з ЄС без угоди

Едуард Філіпп  — прем’єр-міністр Франції — звернувся до міністрів з проханням підготувати надзвичайні заходи на випадок виходу Великої Британії з ЄС без угоди. Філіпп «доручив міністрам підготувати заходи, необхідні для пом’якшення труднощів, пов’язаних із цим безпрецедентним викликом». Заходи включатимуть полегшення перебування у Британії громадян, що проживають у Франції, та забезпечення чіткого контролю на кордоні. Нагадаємо, раніше уряд Великобританії опублікував вказівки для підприємств на той випадок, якщо країна залишить Європейський Союз, не досягнувши угоди з Брюсселем.

Російська Федерація проведе масштабне навчання «Схід-2018»

З 11 по 15 вересня Російська Федерація проведе навчання «Схід-2018», які стануть найбільшим заходом підготовки Збройних сил з 1981 року. До навчань залучать 300 тисяч військових, 36 тисяч одиниць військової техніки та понад тисячу літальних апаратів. Навчання пройдуть на майже всіх полігонах Центрального і Східного військових округів. У них також братимуть участь повітряно-десантні війська, Тихоокеанський і Північний флоти.

Комментарии закрыты