Мураєв пропонує переглянути відносини з міжнародним валютним фондом

Скасування Конституційним судом України статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення (ст. 368-2) є порушенням зобов’язань України перед Європейським союзом в рамках Угоди про асоціацію і може призвести до скасування безвізового режиму з Євросоюзом. Таку думку висловив народний депутат Євгеній Мураєв. Також, підкреслює політик, в зв’язку з тим, що боротьба з корупцією в Україні входить в список умов кредитного співробітництва з Міжнародним валютним фондом, то і програма МВФ для Києва може бути перервана. На думку народного депутата Євгенія Мураєва Україні потрібно в терміновому порядку переглядати відносини з Міжнародним валютним фондом.

НАБУ закрило провадження щодо Одеського міського голови

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення Одеського міського голови Геннадія Труханова. Як повідомляє видання «Українські новини», виробництво припинили ще 28 лютого. «На виконання рішення Конституційного суду, який фактично узаконив незаконне збагачення в Україні, детективи НАБУ розпочали закривати кримінальні провадження за статтею 368-2 КК України. Серед уже закритих – справи за фактами незаконного збагачення посадовців та суддів, а також мера Одеси», – повідомили в бюро.

Відомі прізвища 27 осіб, які проходять до ВАКС

Вища кваліфікаційна комісія суддів України визначила результати конкурсу у Вищий антикорупційний суд. Про це повідомляє РБК-Україна. Зазначається, що в Судово-юридичній газеті названи прізвища 27 осіб, які за рейтингом проходять до ВАКС. Наприкінці січня в конкурсі продовжили брати участь 71 кандидат, в тому числі 7 з яких — за результатами спільних засідань Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Громадської ради міжнародних експертів. Також раніше повідомлялось, що Державна судова адміністрація призначила Олексія Жукова тимчасово виконуючим обов’язки керівника апарату ВАКС.

В Одесі відбувся тренінг для прес-секретарів судів

Українсько-канадський Проект підтримки судової реформи в Україні діє останні 4 роки й охоплює співпрацею ключові судові інституції та декілька пілотних регіонів. Комунікації судової влади — важливий напрямок Проекту, тому в його рамках 6-го березня в Центрі судової комунікації Одеської області відбувся комунікаційний тренінг для прес-секретарів судів Одещини. Тема зустрічі — «Кризові комунікації, стратегічні комунікації та кампанії».

Україна очолила антирейтинг тих , кого не пустили в ЄС

11 червня 2017 року набув чинності безвізовий режим між Україною та Європейським союзом. Відтак українці можуть вільно перетинати міждержавні кордони країн ЄС — їм не потрібні попередні звернення до посольства для отримання на це дозволу. Однак Україна очолила антирейтинг Європейського агентства кордонів і берегової охорони Frontex за кількістю тих, кого не пустили в ЄС.

Чилійський поліцейський звільнив пса, який заплутався у брезенті

Стали справжніми друзями. У Чилі поліцейський врятував бідолашного собаку, який заплутався у брезенті . Тварина потрапила у пастку тоді, коли господарів не було вдома. Скавучання бідолахи почули небайдужі сусіди і викликали правоохоронців. Приїхавши на місце , лейтенант поліції ,перестрибнув через  паркан і  скориставшись ножем,  визволив бранця . Що правда, не з першої спроби,  спочатку собака не розумів що йому хочуть допомоги і чинив опір .  Але після звільнення неймовірно зрадів і кинувся дякувати своєму рятівнику обіймами.

 

 

Комментарии закрыты