Європа вводить надзвичайні заходи в зв’язку зі спекою

Європу накриє нова хвиля рекордної спеки, температура перевищить +40 градусів уже на цьому тижні. Так, у французькому місті Бордо вже зафіксовано температурний рекорд 41,2°C, а вся західна Європа готується до другої хвилі спеки. У зв’язку з цим французький міністр сільського господарства оголосив про введення надзвичайних заходів для фермерів: наказано купувати сіно і запасатися їм про запас, щоб годувати своїх тварин. У більшості районів країни введені обмеження на використання води. Також через засуху французька влада має намір звернутися за допомогою до ЄС. Міністерство сільського господарства попросить виплати авансу європейської допомоги фермерам в розмірі одного мільярда євро. Синоптики прогнозують рекордні температури на тижні, в тому числі, в Бельгії, Німеччині та Нідерландах.

Новий лідер та майбутнє Британії

Урядування Терези Мей офіційно завершилось. 23 липня колишній міністр закордонних справ і екс-мер Лондона Борис Джонсон був обраний новим прем’єр-міністром Великої Британії. Відповідне рішення ухвалили члени Консервативної партії Об’єднаного Королівства.

Тілесний інтелект для ненасильницької взаємодії

Навчитися слухати і керувати своїм тілом, аби більш усвідомлено і мирно взаємодіяти з іншими, — в наш час дуже важливо, адже життя в мегаполісі і буденні клопоти часто призводять до емоційного вигорання. Так, 23 липня всі бажаючі могли безкоштовно пройти тренінг «Тілесний інтелект для ненасильницької взаємодії», ініційований благодійним фондом Карітас.

Комментарии закрыты