Вищий антикорупційний суд почав працювати

З 5 вересня в Україні розпочав роботу Вищий антикорупційний суд, який буде здійснювати правосуддя в кримінальних виробництвах щодо корупційних злочинів.  Найближчим часом орган розгляне близько 25 справ, які, можливо, будуть закриті ще до кінця поточного року. На таємному голосуванні обрали голову ВАКС: 38 суддів підтримали кандидатуру Олени Танасевич. В урочистостях з нагоди початку роботи суду взяв участь Президент України Володимир Зеленський.

Якою буде боротьба з корупцією?

Дочекалися! Після дворічної епопеї зі створення Вищого антикорупційного суду, 5 вересня він почав роботу і розгляд перших справ! Перелік чиновників, які незабаром можуть опинитися на лаві підсудних антикорупційного суду, досить великий. Так, в кінці літа Державне бюро розслідувань почало розгляд фактів можливого недекларування екс-заступником секретаря РНБО Ігорем Гладковським понад 4,5 мільйонів гривень. Крім того, ДБР також веде справу «Роттердам+», де фігурує Дмитро Вовк. Також НАБУ розслідує справи проти Валерії Гонтарєвої, Бориса Філатова та низки інших посадовців. Наша знімальна група вирішила дізнатися, які сподівання покладають одесити на Вищий антикорупційний суд та чи до снаги Президенту Володимиру Зеленському боротися з корупцією?

Центр Play fashion та його маленькі зірки

Новий навчальний рік — це безліч можливостей, і, насамперед, відкрити свої таланти. У продюсерському центрі Play fashion заняття також почалися. Тут маленькі моделі, актори, співаки та танцюристи працюють під пильним оком професійних викладачів, прокладаючи свій зірковий шлях.

Комментарии закрыты