Росія досі застрягла в 18-му столітті, — Порошенко

Росія досі не може розібратися з важким спадком тиранії, тому всіляко придушує волю українців через застосування гібридного терору і агресії. Про це заявив президент Порошенко під час свого виступу у військовій академії США в ході свого американського візиту. Президент України зокрема підкреслив, що, на жаль, Росія «досі застрягла в 18-му столітті», а тому не може «розлучитися зі своєю спадщиною тиранії» Український лідер також зазначив, що через «гібридний терор і підступну агресію» Москва прагне придушити волю українського народу, оскільки «не може прийняти суверенітет України». Раніше повідомлялося, що в ході свого виступу перед військовими курсантами академії «Вест-Пойнт» президент Порошенко наголосив на важливій допомогу США у становленні сучасної української армії. Лідер української держави також запросив американських курсантів в якості військових інструкторів відвідати Україну для ознайомлення з гібридними методами війни, застосовуваними РФ. Варто відзначити, що Порошенко розвінчав міфи, які існують щодо перспективи надання українській армії американського летального зброї. Президент озвучив думку, що американська підтримка та навіть оборонне озброєння, яке Штати нададуть Україні, невзмозі зупинити агресивні дії РФ на Сході України. Проте, це працює на збереження життя українських захисників та підвищує ціну, яку Росія платить за власні зазіхання.

Захід-2017: вертоліт випустив ракети в глядачів

Під час військових навчань «Захід-2017», які нараз спільно проводять Росія та Білорусь, російський вертоліт Ка-52 здійснив мимовільний пуск ракет класу «повітря-земля» в зоні, де знаходилися люди і були припарковані цивільні автомобілі. Це сталося на полігоні «Лужський» під Санкт-Петербургом під час відпрацювання нанесення ракетного удару по наземним цілям. В результаті інциденту дві людини отримали серйозні травми. Наразі в цій ситуації розбираються військові слідчі. Можливе порушення справи за статтею про порушення правил безпеки використання військово-технічних засобів.

Гілларі Клінтон планує оскаржити результати виборів

Якщо виявляться нові докази втручання Росії в президентські вибори у США 2016 року, то Гілларі Клінтон не виключає оскарження їх легітимності. Щоправда, як зазначає політик, перешкодою може стати відсутність «правомірного конституційного шляху» для цього. Клінтон наголосила, що під час передвиборчої кампанії Трамп звернувся за підтримкою до Російської Федерації.  «Є приклади під час кампанії, коли він саме це робив — публічно закликав Росію зламати мою електронну пошту», — заявила пані Клінтон. Також вона розповіла про те, що їй було відомо про російське втручання в президентську кампанію ще навесні 2016 року. Нагадаємо, що раніше повідомляли, що у ФБР є докази, що прибічники Трампа могли працювати разом з російськими спецслужбами.

Голова парламенту підписав і передав Президенту закон про освіту

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон про освіту, який передбачає запровадження нових принципів у освітній галузі, і який проходив необхідну процедуру доопрацювання у профільному Комітеті і юридичному Управлінні Парламенту перед поданням на підпис. Голова Парламенту нагадав, що відбувалося ретельне обговорення цієї реформи під час засідання Верховної Ради України. Парубій наголосив, що з ключового питання, яке викликало дискусію, в Законі про освіту зазначається, що викладання в українських школах вестиметься державною мовою, як у всьому європейському просторі, як у всіх цивілізованих країнах.

Легені Одеси: 150 років ботанічному саду імені Липського

Ботанічний сад — найбільші зелені легені Одеси. Закладений він був ще в 1820 році, перше дерево там посадив сам Ланжерон, а відкрився сад вже в 1867 році. 19 вересня в Одеському Будинку вчених зібралися ботаніки всієї України — відсвяткувати 150 років найбільшому саду Одеси.

Еnerjew 3.0: об’єднати іудейську молодь

Напередодні іудейського свята Рош-A-шана в Одесі стартував третій сезону клубу Enerjew, який об’єднує єврейську молодь міста.

Комментарии закрыты